сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-
doctor

В Німеччині створили труси безпеки з аварійною сиреною. ФОТО

  • Середа, 28 грудня 2016, 10:00

trusyУ Німеччині створили "труси безпеки" - Safe Shorts. Це спеціальна білизна з потрійною захисною системою від зґвалтування. Про це повідомляє Gazeta.ua за посиланням puls-planeta.

"Труси безпеки" оснащені аварійною сиреною, потужністю 130 децибел, м'яким протектором і шнурками підвищеної міцності. Зроблені з тканини, яка стійка до розривів і розрізів.

Аварійний сигнал прозвучить, якщо смикнути за цю білизну. Жінка може активувати сигнал вручну, потягнувши за шнурки. Звук сирени повинен налякати нападника, стверджує розробник.

Створила таку білизну підприємниця з міста Оберхаузен Сандра Зеліц після того, як її саму ледь не зґвалтувати у парку, намагаючись стягнути з жінки штани. Підприємниця вирішила, що подібний винахід захистить багатьох дівчат і позбавить їх страхів.

trusy1

В коллекції розробили дві моделі - спортивні шорти і труси із заниженою талією.

Білизна користується великим попитом у Німеччині. Першу партії вже розкупили.

"Попит величезний. Наступна партія зараз якраз в процесі виробництва, а термін поставки становить шість тижнів", - говорить Зеліц. Коштують такі "труси безпеки" 149 євро.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати