сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-
doctor pro 1

Антимонопольний комітет оштрафував ПриватБанк на 82 тисячі гривень

  • Вівторок, 27 грудня 2016, 10:04

приватбанкАнтимонопольний комітет України оштрафував ПАТ комерційний банк "Приватбанк" на 82 тисячі 600 гривень за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді подачі відомству інформації в неповному обсязі у встановлений термін. Відповідне рішення було прийнято в понеділок, 26-го грудня, - повідомляє ZN,UA за посиланням прес-служби АМКУ.

Кабінет міністрів України 18 грудня прийняв рішення про націоналізації Приватбанку і купівлю Міністерством фінансів 100% його акцій за 1 грн. Кабмін також доручив Мінфіну випустити ОВДП на суму до 116,8 млрд грн терміном обігу до 15 років та відсотковою ставкою доходу не вище 10,5% річних з подальшим внесенням їх від імені держави в оплату за акції додаткової емісії Приватбанку.

22 грудня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) і Міністерство фінансів підписали договір про продаж 100% акцій ПАТ КБ "Приватбанк", в результаті чого власником 100% акцій банку стала держава в особі Міністерства фінансів України.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати