сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-
doctor pro 1

Чому Нацбанк введе нову велику купюру. - Аналітик

  • Субота, 24 грудня 2016, 10:02

tysyachaГолова Національного банку Валерія Гонтарева натякнула, що в Україні з'явиться купюра в 1 тис. грн. Необхідність у грошах великого номіналу давно назріла в країні. Про це в коментарі розповів директор Українського аналітичного центру Олександр Охріменко, - повідомляє Gazeta.ua.

- В Україні давно назріла потреба вилучити всі копійки. Вони не потрібні. Слід залишити тільки паперові гроші. Додатково випустити купюри великого номіналу, - коментує Охріменко.

До цього призвела девальвація гривні втричі.

- Гривня знецінилася. Навіть одна, дві, п'ять гривень великої цінності уже не мають. Можна вводити велику купюру. В Європі теж була така практика. В Італії в обігу ходили мільйонні купюри. Схожа ситуація була в Іспанії, Угорщині. Але зараз мають євро. Введення нової купюри не вплине на кількість грошей, - говорить експерт.

Європейський центробанк відмовився випускати банкноту 500 євро. Посилалися на те, що вона сприятиме корупції та шахрайству.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати