сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Шок дня. У центрі Києва мама зачинила малих дітей у квартирі на 9 днів. Хлопчик помер

  • Середа, 07 грудня 2016, 10:03

child20-річна жінка зачинила на 9 днів двох дітей – Даніїла (1 рік 11 місяців) та Аню (2 роки 10 місяців). Даніїл помер з голоду ще 3-го грудня. Аня була зачинена з мертвим братиком до 6-го грудня. Зараз дівчинка знаходиться у важкому стані у реанімації. Наразі відомо, що у неї вже почали відмовляти органи, - інформує Українська Правда. Життя за посиланням сторінки у Фейсбук уповноваженого з прав дитини Миколи Кулеби.

"Мама" Влада переїхала з Миколаєва до Києва близько року тому. Винаймала квартиру у центрі міста і навіть мала 6-й iPhone!" – написав Кулеба.

За його словами, зараз вона у прокуратурі у гарному настрої і каже: "Я не знала, що діти можуть померти".

Микола Кулеба пише, що у Влади 2 дітей від першого чоловіка – Даніїл і Аня.

- Від самого народження жінка говорила, що не любить їх і навіть хотіла здати до притулку. Але діти все одно проживали з Владою, адже батько проявляв агресію. З вересня про дітей батько нічого не чув. Каже, що "мати" забороняла спілкуватися з ним, - пояснює уповноважений з прав дитини.

Минулої зими Влада зустріла іншого чоловіка, а наприкінці жовтня народила нову дитину, яка від народження проживає у квартирі тата. Доглядає за малюком прабабуся дитини.

9 днів тому Влада поїхала до коханого і зачинила старших дітей у квартирі.

З їжі у них було лише декілька цукерок. Всі ці 9 днів мама не приходила додому.

- Діти намагалися вибратись з квартири, шукали шпаринки, у які можна було б кликати на допомогу. Біля вхідних дверей навіть вирвали шматок лінолеуму! – каже Кулеба.

Сусіди чули плач дітей щорану і щовечора. Говорять, що навіть викликали поліцію. Але на прохання відчинити двері у квартирі ніхто не зреагував і поліція поїхала.

Про те, що діти закриті в квартирі знала і їх бабуся (мама Влади). Вона навіть приносила їм їжу, але не змогла зайти в квартиру і повернулась додому.

- Швидку до дітей викликала "мама", яка на 9-й день гульок повернулась погодувати дітей, - додає Микола Кулеба.

Він також зауважує, що востаннє до малюків викликали лікаря ще у лютому, у дитсадок не ходили з серпня. Тобто вихователі не бачили дітей 4 місяці і ніяк не відреагували.

Влади та її нового співмешканця порушено Кримінальне провадження за статтею 135 "Залишення у небезпеці".

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати