сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

9 правил пошуку інформації в GOOGLE, про які не знають 96% користувачів

  • Понеділок, 07 листопада 2016, 10:04

googleКористуватися інтернетом вміє мало чи не кожна дитина, а Google є одним із найвідоміших помічників у пошуку необхідної інформації. І, як часто буває, що, вводячи в пошукову систему слово або фразу, ми стикаємося з тим, що нам доводиться витрачати свій дорогоцінний час на розгрібання та відкидання зайвого серед тисячі непотрібних сайтів. Вся справа в тому, що існують певні правила правильного пошуку, які поки що мало кому відомі.

1. Як знайти точну фразу або форму слова

За допомогою оператора "". Впишіть фразу або слово в лапки, і Google шукатиме тільки ті веб-сторінки, де є точно така ж фраза (форма слова).

наприклад:

[ «Минають дні минає літо»]

2. Як знайти цитату, в якій пропущене слово

Забули слово в цитаті? Візьміть всю цитату в лапки, а замість пропущеного слова поставте зірочку *. Цитата знайдеться разом із забутим словом.

наприклад:

[ «Криши ламай * стереотипи»]

3. Як знайти будь-які з кількох слів

Просто перерахуйте всі ймовірні варіанти через вертикальний слеш: |. Google буде шукати документи з будь-яких із цих слів.

наприклад:

[Яблука | рябчики | квіти]

[Земельні ділянки (Христинівський | Звенигородський | Тальнівський) район]

4. Як знайти слова в межах одного речення

Використовуйте оператор з красивим ім'ям «амперсанд» - &. Якщо з'єднати слова амперсандом, Google знайде документи, в яких ці слова стоять в одному реченні.

наприклад:

[Пам'ятник Українці & Київ]

5. Як знайти документ, що містить певне слово

Поставте перед потрібним словом плюс, не відділяючи його від слова пробілом. У запит можна вписати кілька обов'язкових слів.

наприклад:

[Пам'ятник Гоголю + бульвар]

6. Як вилучити слово з пошуку

Поставте мінус перед словом, яке ви не хотіли б бачити у відповідях. Таким чином можна виключити з запиту навіть кілька слів:

наприклад:

[Мумій троль мультфільм -рок -лагутенко]

[Схеми в'язання спицями -купити]

7. Як шукати на конкретному сайті

Для цього підійде оператор site. Він дозволяє прямо в запиті вказати сайт, на якому потрібно шукати. Тільки обов'язково поставте після site двокрапку.

наприклад:

[Загребельний книга site: royallib (крапка) com]

[Коран site: cikavo (крапка) net]

8. Як шукати документи конкретного формату

Вам потрібен оператор mime. Поставте в запиті mime, двокрапку і потім тип документу, який вам потрібен. Наприклад, pdf або doc.

наприклад:

[Заява на закордонний паспорт mime: pdf]

9. Як шукати інформацію на сайтах певною мовою

За допомогою оператора lang. Після lang потрібно поставити двокрапку і прописати, документи якою мовою вам потрібні. Якщо це українська мова, то потрібно вказати uk, якщо російська - ru. Білоруська мова позначається як by, англійська - en, французька - fr.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати