04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

Рада зробила крок до скасування печаток

  • П'ятниця, 09 вересня 2016, 08:00

pechatВерховна Рада має намір скасувати використання печаток юридичними особами та підприємцями, - повідомляє Українська правда.

За законопроект №4194 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями" в першому читанні проголосували 235 народних депутатів.

"Цей закон пропонує остаточно скасувати використання печаток... Підпис - це те, що можна перевірити, щодо нього можна провести експертизу. Так працюють у всьому світі", - сказав під час обговорення законопроекту голова комітету з питань промислової політики і підприємництва представник фракції Радикальної партії Віктор Галасюк.

Проект пропонує виключити із законодавства вимогу про обов'язкове використання печаток, незалежно від їх наявності у суб'єктів господарювання, виключається можливість визнання документа (угоди) недійсним (неукладеним, нездійсненим) у зв'язку з відсутністю відбитка печатки.

Законопроект також виключає необхідність використання печаток у відносинах суб'єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування.

Проект пропонує ввести адміністративну відповідальність за вимогу державним органом або органом місцевого самоврядування наявності відбитка печатки на офіційному документі.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати