04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

"Як це буде виглядати у старості?". Три історії про те, що пенсія – не завада тату

  • Середа, 13 липня 2016, 08:00

dbdcceМолодим людям, які роблять собі татуювання, часто вказують на те, як погано ці малюнки будуть виглядати на їхній шкірі у літньому віці.

 

 

Ці три історії, які публікує The Guardian, цікаві тим, що їх герої не побоялися дряблості свого тіла та зробили свої тату у поважному віці.

 

Джейн Ейртон, 67, Олдерні, Нормандські острови

 

Після того, як старше покоління моєї родини, включаючи мого батька, померло, я вирішила зробити щось для себе.

 

Я завжди хотіла написати книгу, що й вирішила зробити. Назвала її Success at 60 Plus. У ній я намагалася спонукаючи інших людей мого віку змінити своє життя і знайти щастя у сім кроків.

 

Щоб відсвяткувати свою публікацію, я зробила кілька речей, які завжди хотіла зробити. Татуювання було одним із них.

dbdcce1

Джейн Ейртон: "Щоб відсвяткувати свою публікацію, я зробила кілька речей, які завжди хотіла зробити. Татуювання було одним із них"

 

Мої діти і друзі були приголомшені. Вони знають, що я вільна духом, але такого не очікували.

 

Я ніколи нікому не говорила, що завжди його хотіла. Мої батьки негативно ставилися до такого, навіть проколені вуха були "місією неможливою".

 

Я дуже рада бути частиною нового покоління жінок, які мають можливість використовувати свої 60-ті роки, щоб реалізувати свої мрії. Ми можемо зробити більше, ніж ми коли-небудь могли собі уявити.

 

Моє татуювання видимий знак величезного психічного зсуву в мені, тому я дуже пишаюся ним.

 

Хізер Морріс, 69, Кардіфф, Великобританія

 

Моє перше татуювання було зроблено три роки тому.

 

Одного разу я їхала у автобусі та заговорила з молодою жінкою, яка мала тату. Я запитала її де вона це зробила і отримала рекомендацію салону в Портленді, місті де я саме працювала волонтером.

 

Кілька днів по тому я випадково опинилася біля того самого тату-салону і вирішила, що це доля.

 

Зробила собі блакитного метелика на плечі, оскільки на той момент лікувалася від алкоголізму, а метелик є символом чогось, що з'являється у світ.

dbdcce2

Хізер Морріс: "Зробила собі блакитного метелика на плечі, оскільки на той момент лікувалася від алкоголізму"

 

Вік не має значення, і я не шкодую про це. У мене був час, щоб заздалегідь придумати малюнок. Він прекрасний і тепер ніколи не залишає мене.

 

Переїхавши у Портленд з Великобританії, я відчула себе іншою. Люди, яких я потім зустрічала були чудові. Вони самі мали татуювання і цікавилися моїм.

 

Джон Харві, 73, Челтнем, Великобританія

 

Я зробив своє перше татуювання – інь/янь – на мій день народження у цьому році. Друге (логотип, що я є донором органів) і трете (символ ядерного роззброєння, прихильником якого я є) – незабаром після цього. За два тижні зроблю собі ще четверте.

 

Люди кажуть, що їх хочеться робити багато, але це, безумовно, буде моїм останнім.

 

Раніше я ніколи не хотів татуювання. Лиш останній рік думав про те, що треба його зробити.

dbdcce3

Джон Харві зробив своє перше татуювання – інь/янь – на 73-й день народження у цьому році

 

Коли я був молодший, якість татуювань була грубіше і, досить часто, мені здавалося, що це для різних субкультур.

 

У тату салоні мені потішило те, що ніхто не відреагував негативно на те, що 73-річний дід просить татуювання. Моє прохання про простий малюнок сприйняли серйозно, так наче я попросив цілий "рукав". Вони змусили мене відчувати себе як вдома.

 

Весь цей досвід був дуже приємним і не дуже болючим.

 

Четвертим, для симетрії, я тепер планую зробити китайський символ удачі. Просто тому, що мені подобається його зовнішній вигляд.

 

У мене немає сім'ї, тож я не маю турбуватися про те, що вони подумають. Багато моїх друзів молодше і вони не вважають татуювання чимось страшним.

 

Якщо ви хочете тату, то робіть його, але рекомендую ретельно подумати над дизайном та обрати правильного художника.

 

Джерело - Українська правда

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати