04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

Українці зможуть офіційно працювати в Ізраїлі

  • Вівторок, 29 березня 2016, 17:47

israilУряд прийняв розпорядження, яке передбачає підписання угоди «Про тимчасове працевлаштування українських працівників у окремих галузях ринку праці держави Ізраїль», пише «Gazeta.ua» з посиланням на «UBR».

Документ опублікований на офіційному сайті Кабміну. З боку України поставити підпис під угодою доручено міністру соціальної політики Павлу Розенко.

«Представники фірм з підбору персоналу стверджують, що українці можуть влаштуватися в ізраїльські компанії і зараз. Для цього їм потрібно відкрити спеціальну робочу візу В1. Посередники беруть за пошук вакансії і допомогу в оформленні документів $1,3-1,5 тис. За ці гроші "агенти" пропонують роботу із зарплатою $1-1,1тис. в місяць», - йдеться у повідомленні.

Найбільше вакансій для представників робітничих професій - будівельників, водіїв, охоронців. Для жінок доступна робота доглядальниць, перукарів, нянь та ін.

Більшість компаній виставляють досить жорсткий графік - по 9 годин на день 6 днів в тиждень.

Серед фахівців з вищою освітою більше шансів працевлаштуватися в Ізраїлі у лікарів і IT-шників, які можуть розраховувати на зарплати до $4-5 тис. на місяць і більше.

Але цілком можливо, що після ратифікації угоди, Ізраїль буде виділяти квоти на робочі місця для українців на державному рівні. Не виключено, що нашим українським кадровикам надійдуть масові замовлення на підбір будівельників і сільськогосподарських робітників.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати