04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

Найкращі подарунки до Нового року для "інтернет-залежних"

  • Вівторок, 29 грудня 2015, 20:00

plancetЩодня кількість користувачів інтернету зростає. Всі прагнуть постійно мати доступ до глобальної мереж, аби не випадати з інформаційного простору — дивитися новини, відео, перевіряти пошту та заходити на власні сторінки в соцмережах.

 

 

Gazeta.ua пропонує переглянути "п'ятірку" гаджетів, які можуть стати хорошими подарунками на Новий рік для інтернет-залежних людей.

 

1. Планшет

 

Планшети стали популярними завдяки своїй компактності та мультифункціональності, фактично замінивши комп'ютери. Вибір таких гаджетів зараз надзвичайно великий, на будь-який смак і суму. Найдешевші коштують — 1 тис. грн. Практично всі бюджетні планшети працюють на операційній системі Android. Якість техніки Apple краща, але й ціни на планшети світового лідера вищі в кілька разів. Для зручності користування до планшету можна під'єднати портативну клавіатуру, що додасть зручності для набору великих текстів. І фактично перетворить планшет на нетбук.

 

2. Портативний Wi-Fi -модем

 

Пристрій завбільшки, як банківська картка. Він видає Wi-Fi-сигнал інтернету в будь-якій точці, де є покриття операторів мобільного зв'язку. Корисний для людей, що багато подорожують. Гаджет прошивають у мережах мобільних операторів під певний тарифний план. Заряджають від 220 В або від USB комп'ютера. Wi-Fi -модем може забезпечувати інтернетом одразу 5-8 пристроїв, залежно від моделі. Найдешевші модеми такого типу коштують 600 грн. Дешеві відрязняються від дорогих швидкістю передачі інтернету та часом роботи без підзарядки.

plancet1

3. Powerbank

 

Powerbank - це портативний додатковий заряд для гаджетів. У пристрій вмонтовано кілька акумуляторів. Їх заряджають від USB або 220 В. Powerbank буде корисним подарунком для тих, хто має смарфон із слабкою батареєю чи планшет. А також для любителів подорожувати. Різні моделі відрізняються місткістю використовуваних батарей, дизайном корпусу та використаними матеріалами, кількістю роз'ємів, комплектацією та іншими параметрами. Портативний акумулятор може дати в середньому 1,5 - 2 повноцінні зарядки ваших пристроїв. Компактні моделі обійдуться у 300 грн.

plancet2

4. 3G USB-модем

 

Пристрій має компактний розмір і зовні нагадує флешку. Він забезпечує бездротовий доступ в інтернет в будь-якому місці, де є мережа. Особливо стане у у нагоді тим, хто багато подорожує. Вартість такого модему починається від 600 гривень.

plancet3

5. Електронний годинник

 

Годинник нового покоління дає можливість з'єднується з телефоном через Bluetooth, відповідати на SMS та користуватись інтернетом Такий розумний годинок обійдеться дорожче, ніж 3 тис грн. Популярна модель компанії Apple коштує від 10 тис грн.

plancet4

6. Роутер

 

Пристрій роздає Wi-Fi-сигнал інтернету для ноутбуків й інших гаджетів — телефонів, планшетів, смартфонів, принтерів, накопичувачів тощо. Його під'єднують до проводового інтернету. Найдешевші роутери коштують 300 грн. Вартість пристрою залежить від швидкості передачі сигналу та площі, на яку він роздає сигнал. Якщо у людині, якій збираєтеся зробити подарунок, велика квартира на 100 квадратних метрів, їй потрібне потужний роутер із двома антенами. Такий коштує 700-1 тис. грн. Дешевші моделі можуть не покрити помешкання своїм сигналом.

plancet5

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати