сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Туристичні принади в селах Уманщини виведуть на новий рівень

  • Вівторок, 07 серпня 2018, 13:40

File05642 та 3 серпня в Уманському районі проходив семінар-навчання на тему «Уманщина: розвиток через туризм». Під час заходу учасники шукали шляхи перетворення населених пунктів регіону на конкурентоспроможне туристичне середовище.

Організаторами семінару-навчання виступила Уманська районна державна адміністрація та районна рада.

Захід проходив за сприяння Уманського національного університету садівництва та дендрологічного парку «Софіївка». Про це йдеться на сайті Уманської районної державної адміністрації.

DSC 0754

Серед майже девяноста учасників семінару-навчання були майстри народних ремесел, представники бізнесу, громадські активісти, експерти, власники агросадиб, закладів розміщення та харчування, активна молодь та всі охочі розвивати туристичну галузь на території району. 

File0356

За словами голови Уманської райдержадміністрації Євгенія Данченка, проведення такого заходу із залученням фахівців туристичної галузі, провідних науковців, професійних майстрів створює можливість не лише обговорити туристичний розвиток району, а й поділитися досвідом, обмінятися ідеями та думками.

File0387

«Напрямок розвитку туризму ― це відкрите поле роботи і ми з вами повинні розуміти, що потрібно зробити для того, щоб турист приїхав відвідати туристичні окраси нашого району. А для цього, в першу чергу, потрібно створити відповідні умови  гарні дороги, змістовний туристично-інформаційний центр, посилення інформаційної роботи щодо підвищення іміджу району», ― сказав Євгеній Данченко.

DSC 0736

2 серпня учасники семінару-навчання мали змогу почути провідних спікерів з розвитку туристичної галузі та власників приватних агросадиб з різних куточків України, які поділилися історіями успіху власної справи, а також побачити презентації власників садиб, що зараз активно діють на Уманщині.

File0488

В рамках заходу пройшли виставки-ярмарки, де були представлені вироби народних промислів, унікальні авторські ляльки, картини.

File0349

У другий день семінару учасники мали змогу на власні очі побачити туристичні принади Уманщини на двох туристичних маршрутах. 

File0547

Перший маршрут пролягав через садиби сільського зеленого туризму «Чарівна ниточка» (с. Пугачівка) та «Лялькова хата» (с. Полянецьке), Свято-Георгіївський жіночий монастир (с. Кочержинці). 

File0718

Другий― через пейнтбольний клуб «Сайгон» (с. Ятранівка), Долину Св. Миколая Чудотворця (с. Коржовий Кут) та водяний млин в с. Коржова.

File0721

Проведення такого заходу дало змогу напрацювати перспективні напрями для подальшого ефективного розвитку туристичної галузі на Уманщині, зазначили у відділі взаємодії з громадськістю апарату Уманської райдержадміністрації.

File0680

File0642

File0564

File0602

File0465

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати