сайт міста Умань 04744.info

top panarama
99999

 

ert43524dfs

qqqqqqqqq

doctor

dfafggwe

A+ A A-

Найстаріша будівля, вичурні готелі і трамвай. Три найцікавіших факти про Умань

  • Четвер, 19 жовтня 2017, 10:00

uman1. Найстаріша споруда Умані – Василіанський монастир, збудований у 1765 році (вул.Небесної сотні, 31). Окрім храму, у різний час тут була церковна і світська школи, шпиталь, військові казарми. Зараз будівля знаходиться на балансі історико-архітектурного заповідника «Стара Умань». Тут експонуються різні виставки, проходять цікаві мистецькі перфоманси, проводять екскурсії.

 

 

2. На початку ХХ ст. в Умані було багато вичурних готелів, серед яких і готель «Лондон» (вул. Небесної сотні,10). У квітні минулого року ця будівля сильно постраждала у вогні, але вціліли стіни і балкон, на якому у серпні 1941 року перед військами, що були вишикувані на площі перед будинком, виступав Адольф Гітлер.

 

3. В Умані міг бути трамвай. У листопаді 1899 року підприємець Сеславін запропонував міській управі послуги зі спорудження трамваю. Проект будівництва затвердили у 1913 році і навіть почали будівельні роботи, однак через початок Першої світової війни їх було зупинено, а по війні більше не поновили.

 

Джерело Умань туристична

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати