04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

На роботу потрібні: швачки, слюсарі-механіки, укладальники-пакувальники, слюсарі-електрики!!!
Підприємству на постійну роботу потрібні працівники: ♦ швачки, ♦ укладальники-пакувальники, ♦ слюсарі-механіки, ♦ слюсарі-електрики.
Терміново! Робота!
Потрібен спеціаліст з підбору кадрів. Вимоги: Молода амбіціозна людина, комунікабельна, вміння знайти спільну мову з персоналом, відповідальна. Обов'язки: Координація робочих місць. Управління персоналом. Проведення переговорів і ділових зустрічей. Ведення простої документації. Умови раці: Здоровий клімат у колективі, стабільний дохід, гнучкий графік, можливість кар'єрого росту. Навчання за рахунок компанії.
На постійну роботу потрібні закрійники та швеї
На постійну роботу потрібні закрійники (зарплата від 6 000 грн.) та швеї (від 5 000 грн.). Деталі за вищевказаним номером телефону.
Фітнес-клуб FitCurves (fitcurves.com.ua) запрошує на роботу дівчат, на посаду тренера-інструктора з фітнесу
МИ ПРОПОНУЄМО: • Стабільну роботу в сфері здоров'я та фітнесу, • Зарплата: ставка + бонус (2000-6000 грн.), • Корпоративнепрофесійненавчаннятренерськійроботі і сертифікацію, • Комфортні умови праці, офіційне працевлаштування, соц. пакет • Можливість кар'єрного росту та розвитку в напрямках: фахівець з тренувального процесу, фахівець по здоровому харчуванню, управління фітнес-клубом • Графік роботи - позмінно (зміна 8 годин: перша зміна (c 08:00 до 16:00) або друга зміна (з 12:00 до 20:00).
На роботу потрібен офіціант
На постійну роботу в кафе-бар Світлиця, с. Городецьке потрібно офіціанта.
Рекламна агенція КопіЦентр шукає в свою команду асистента
Хто ми і до чого прагнемо Наша рекламна агенція працює на ринку створення поліграфічної та сувенірної продукції більше 12-ти років. Зараз ми шукаємо людину, яка зможе перейняти наш досвід та сприяти переформатуванню компанії в сучасну організацію з інноваційним підходом до роботи. Яка людина нам потрібна З вищою освітою, але не обов'язково з червоним дипломом. Наявність досвіду роботи на аналогічних посадах не обов'язкова. У Ваших очах хочемо побачити бажання працювати та ставитися відповідально до своєї роботи, готовність навчатись та зростати разом з компанією. Що ми пропонуємо Багато навчання та саморозвитку. Графік з повною зайнятістю, робота в затишному офісі в центрі міста. Дружній колектив та притомні керівники. Адекватні оплата та мотивація. Ваше резюме надсилайте на вищевказану електронну адресу.
РСК “Амарант» запрошує до співпраці тренерів та спортсменів
РСК “Амарант» запрошує до співпраці тренерів та спортсменів. Здаються в оренду 5 спеціалізованих залів (година, день, місяць).
Пропоную роботу плиточникам
Пропоную роботу плиточникам Об'єм роботи знаходиться в Києві. Умови проживання хороші (всі комунікації); з людини 500 грн / місяць. Об'єми великі (1500/2000 м²) Основа ідеальна / кладка під гребінку. Розрахунок / передоплата можливі. Прошу звертатись за вказаним телефоном.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати