сайт міста Умань 04744.info

top panarama
copycenter
A+ A A-

Робота в Польщі Умань
На роботу в Польщу потрібні: працівники метало та деревообробки (слюсарі, зварювальники, токарі, електрики), складські працівники (жінки, чоловіки) (пакувальники, водіі автонавантажувачів), сільськогосподарські працівники (садівники, трактористи, екскаваторщики), різноробочі (жінки чоловіки).
На роботу запрошується медична сестра
До приватного стоматологічного кабінету на постійну роботу запрошується медична сестра. Стаж роботи не обовязковий. Деталі за вищевказаним номером телефону.
Мененджер з продажу
Компанії «Будкомфорт» в зв'язку з розширенням штату потрібні менеджери з продажу будівельних матеріалів в м Умань та регіоні   Вимоги :. Володіння ПК - на рівні впевненого користувача: 1С, MS Office, Internet Досвід роботи в продажах. Досвід роботи з будівельними матеріалами (бажано). Наявність транспортного засобу (обов'язково), чесність, комунікабельність, орієнтація на результат   Обов'язки: Активні продажі будівельних матеріалів. Пошук і активне залучення нових клієнтів, регіональних дилерів. Підтримка довгострокових відносин з уже наявною базою клієнтів. Виконання фінансових показників. Дотримання звітності та порядку документообігу.   Умови роботи: Оплата праці: оклад +%. Компенсація палива. Робота в дружному, орієнтованому на досягнення цілей колективі!
Компанія запрошує на роботу web-програміста
Обов'язки: Розробка, розвиток, тестування і підтримка веб-сайтів компанії.
На роботу запрошується майстер манікюра. Навчання та працевлаштування.
В салон краси в районі магазину "Фуршет" потрібен майстер манікюра. Можливе навчання у досвідченого майстра (досвід успішної роботи - більше 10 років) з подальшим працевлаштуванням. 097-139-87-68 - Олена
запрошуємо на роботу
Для виконання електромонтажних робіт запрошується чоловік (до 35 років). Освіта бажана, але не обов"язкова, головне- бажання працювати.Необхідні навички можна здобути під час роботи. Подробиці за тел. 067 28 08 912.Андрій
Компанія проводить конкурс на посаду "Менеджера з продажу"
Компанія проводить конкурс на посаду "Менеджера з продажу".
Вакансія на роботу в Єстонії та Фінліндії на сезон.
Сезон 2017 01.07-30.09.Збір полуниці в Естоніі. Легальное працевлаштування по естонській візі.Зарплата 3 євро в час. Проживанняе безкоштовне (01.07-01.08) + переїзд в Фіндяндію ще на 2 місяці на лісові ягоди. Збір лісових ягід у Фінляндії (чорниця, брусниця, гриби). Процес роботи: щоденний збір лісових ягід і грибів у районі проживання в Фінляндії. Місце проживання буде вибрано під урожай, так як взимку не відомо, в якому районі точно буде урожай ягід. Збір ягід відбувається в команді по 5 чоловік, які пересуваються в орендованому автомобілі і збирають ягоду в околицях місця проживання. Заробітна плата: оплата відбувається готівкою за фактом збору відразу на місці. За фінським законам (та й не тільки за фінськими) податок за дари природи не стягується, збирати ягоду можна всюди, в т.ч. в приватних лісах не ближче 300 метрів до оселі фінів. Середній дохід становить від 50 до 100 євро в день. Ціни на ягоду за минулі роки, за кг.: Чорниця 2-3 євро, брусниця 1-2 євро, гриби (хопорошкі) -3 євро за кг, гриби (лисички) -6-8 євро кг.
ТОВ «Екобуд»
ТОВ «Екобуд» запрошує на роботу інженера-механіка та інженера по кошторисах.
На роботу запрошується: кухар, пекар, касир, прибиральник.
Ти отримаєш: • Конкурентну зарплату • Офіційне оформлення • Шанс побудувати кар'єру
« Початок Предыдущ 1 2 3 Наступний Окончан »

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати