сайт міста Умань 04744.info

top panarama
copycenter
A+ A A-

На роботу запрошується медична сестра
До приватного стоматологічного кабінету на постійну роботу запрошується медична сестра. Стаж роботи не обовязковий. Деталі за вищевказаним номером телефону.
Робота в Польщі Умань
На роботу в Польщу потрібні: працівники метало та деревообробки (слюсарі, зварювальники, токарі, електрики), складські працівники (жінки, чоловіки) (пакувальники, водіі автонавантажувачів), сільськогосподарські працівники (садівники, трактористи, екскаваторщики), різноробочі (жінки чоловіки).
Мененджер з продажу
Компанії «Будкомфорт» в зв'язку з розширенням штату потрібні менеджери з продажу будівельних матеріалів в м Умань та регіоні   Вимоги :. Володіння ПК - на рівні впевненого користувача: 1С, MS Office, Internet Досвід роботи в продажах. Досвід роботи з будівельними матеріалами (бажано). Наявність транспортного засобу (обов'язково), чесність, комунікабельність, орієнтація на результат   Обов'язки: Активні продажі будівельних матеріалів. Пошук і активне залучення нових клієнтів, регіональних дилерів. Підтримка довгострокових відносин з уже наявною базою клієнтів. Виконання фінансових показників. Дотримання звітності та порядку документообігу.   Умови роботи: Оплата праці: оклад +%. Компенсація палива. Робота в дружному, орієнтованому на досягнення цілей колективі!
Компанія запрошує на роботу web-програміста
Обов'язки: Розробка, розвиток, тестування і підтримка веб-сайтів компанії.
На роботу запрошується майстер манікюра. Навчання та працевлаштування.
В салон краси в районі магазину "Фуршет" потрібен майстер манікюра. Можливе навчання у досвідченого майстра (досвід успішної роботи - більше 10 років) з подальшим працевлаштуванням. 097-139-87-68 - Олена
запрошуємо на роботу
Для виконання електромонтажних робіт запрошується чоловік (до 35 років). Освіта бажана, але не обов"язкова, головне- бажання працювати.Необхідні навички можна здобути під час роботи. Подробиці за тел. 067 28 08 912.Андрій
Запрошуємо на роботу!
Запрошуємо на роботу!
Робота або підробіток / Віддалено
Ви матуся в дeкрeтe? Стyдeнт? Або Вам просто нyжни дeньгі?
Компанія проводить конкурс на посаду "Менеджера з продажу"
Компанія проводить конкурс на посаду "Менеджера з продажу".
Вакансія на роботу в Єстонії та Фінліндії на сезон.
Сезон 2017 01.07-30.09.Збір полуниці в Естоніі. Легальное працевлаштування по естонській візі.Зарплата 3 євро в час. Проживанняе безкоштовне (01.07-01.08) + переїзд в Фіндяндію ще на 2 місяці на лісові ягоди. Збір лісових ягід у Фінляндії (чорниця, брусниця, гриби). Процес роботи: щоденний збір лісових ягід і грибів у районі проживання в Фінляндії. Місце проживання буде вибрано під урожай, так як взимку не відомо, в якому районі точно буде урожай ягід. Збір ягід відбувається в команді по 5 чоловік, які пересуваються в орендованому автомобілі і збирають ягоду в околицях місця проживання. Заробітна плата: оплата відбувається готівкою за фактом збору відразу на місці. За фінським законам (та й не тільки за фінськими) податок за дари природи не стягується, збирати ягоду можна всюди, в т.ч. в приватних лісах не ближче 300 метрів до оселі фінів. Середній дохід становить від 50 до 100 євро в день. Ціни на ягоду за минулі роки, за кг.: Чорниця 2-3 євро, брусниця 1-2 євро, гриби (хопорошкі) -3 євро за кг, гриби (лисички) -6-8 євро кг.
« Початок Предыдущ 1 2 3 Наступний Окончан »

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати