сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

ПОСП «Уманський тепличний комбінат» запрошує на роботу
ПОСП «Уманський тепличний комбінат» запрошує на роботу: 1. слюсаря ремонтника 2. інженера метролога 3. електромонтера з ремонту електроустаткування 4. овочівників 5. машиніста крана автомобільного 6. водіїв автотранспортних засобів, категорія С,Д,Е 7. тракториста 8. сортувальників продукції
Менеджер інформаційних послуг
Потрібен працівник
Контент-менеджер
На роботу запрошується контент-менеджер
На роботу потрібен складальник товар(чоловік)
На оптову базу побутової хімії та косметики потрібні складальники товара(чоловіки)20-35 років.Подробиці про роботу по телефону.
Потрібен хлопець в магазин для продажу бутильованної води
Для продажу бутильованої води потрібен хлопець. робота на повний день в магазин
Потрібні різноробочі
Потрібні різноробочі
Менеджер з просування
Робота для активних людей
На роботу потрібен зварювальник
На роботу потрібен зварювальник для виготовлення виробів з художньої ковки.
Робота на дому, в інтернеті, без вкладень
Робота виключно в мережі інтернет, рекламно-інформаційного характеру, графік вільний, займає 3-4 години в день. Без фінансових вкладень!
Оператор набору та розсилки оголошень, терміново
Компанії, що швидко розвиваєтья, терміново необхідні співробітники по обробці електронної пошти на часткову/повну зайнятість. Можливість працювати вдома і заробляти до 300 долларів в місяць без попередніх проплат. Немає необхідності в спеціальній освіті чи досвіді. Навчання в процесі роботи абсолютно безкоштовне, допомога наставника-куратора. Ми шукаємо серйозних людей, здатних і бажаючих отримувати серйозні кошти. Вимоги:- Вік від 20 років; - Упевнений користувач ПК; - наявність комп"ютера і постійний доступ до мережі інтернет,- бажаний досвід роботи з додатками MS Word, Excel та електронною поштою. Серйозність намірів, порядність та здатність до самоорганізації.
« Початок Предыдущ 1 2 3 Наступний Окончан »

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати