04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

Оператор набору та розсилки оголошень, терміново
Компанії, що швидко розвиваєтья, терміново необхідні співробітники по обробці електронної пошти на часткову/повну зайнятість. Можливість працювати вдома і заробляти до 300 долларів в місяць без попередніх проплат. Немає необхідності в спеціальній освіті чи досвіді. Навчання в процесі роботи абсолютно безкоштовне, допомога наставника-куратора. Ми шукаємо серйозних людей, здатних і бажаючих отримувати серйозні кошти. Вимоги:- Вік від 20 років; - Упевнений користувач ПК; - наявність комп"ютера і постійний доступ до мережі інтернет,- бажаний досвід роботи з додатками MS Word, Excel та електронною поштою. Серйозність намірів, порядність та здатність до самоорганізації.
Робота в Польщі Умань
На роботу в Польщу потрібні: працівники метало та деревообробки (слюсарі, зварювальники, токарі, електрики), складські працівники (жінки, чоловіки) (пакувальники, водіі автонавантажувачів), сільськогосподарські працівники (садівники, трактористи, екскаваторщики), різноробочі (жінки чоловіки).
В салон краси "LioN" на роботу запрошуються майстер манікюру, педикіру та перукар!!!
В салон краси "LioN" на роботу запрошуються: ♦ майстер манікюру, ♦ педикіру та ♦ перекар!!!
Компанія проводить конкурс на посаду "Менеджера з продажу"
Компанія проводить конкурс на посаду "Менеджера з продажу".
Робота офіціантом
Запрошуєм на роботу в кафе офіціанта.
Шукаємо продавця-касира
У зв'язку з відкриттям нових магазинів "Сьогодні Аврора" потрібні продавці-касири! Графік роботи з 8.00 до 20.00, 5/2 Запис на співбесіду: 067-53-344-17; 066-76-515-03 Дарина
Кур'єр
На роботу запрошуються активні люди на вакансію курєра.
На роботу запрошується майстер манікюру.
Салон "Мерлін Монро" на роботу запрошує майстра манікюру (універсала) зі стажем роботи. Є можливість підвищення кваліфікації.
Менеджер з продажу автозапчастин, автохімії та супутніх товарів.
D межах міста потрібен відповідальний,енергійний,без шкідливих звичок на довгостроковій основі, менеджер з продажу. Занятість - повна. Офіційне працевлаштування. Вихідні : субота з 14.00.,неділя. В резюме указувати місце попередньої роботи. Ждем Ваші резюме за указанним e-mail.
В мережу магазинів, терміново, потрібні вантажники, слюсар-зварювальник, комірник.
В мережу магазинів, терміново, потрібні вантажники, слюсар-зварювальник, комірник. За детальною інформацією звертайтесь за номером – 050 -961- 09- 76
« Початок Предыдущ 1 2 3 Наступний Окончан »

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати