сайт міста Умань 04744.info

top panarama
copycenter
A+ A A-

На роботу запрошується медична сестра
До приватного стоматологічного кабінету на постійну роботу запрошується медична сестра. Стаж роботи не обовязковий. Деталі за вищевказаним номером телефону.
Робота в Польщі Умань
На роботу в Польщу потрібні: працівники метало та деревообробки (слюсарі, зварювальники, токарі, електрики), складські працівники (жінки, чоловіки) (пакувальники, водіі автонавантажувачів), сільськогосподарські працівники (садівники, трактористи, екскаваторщики), різноробочі (жінки чоловіки).
Компанія запрошує на роботу web-програміста
Обов'язки: Розробка, розвиток, тестування і підтримка веб-сайтів компанії.
На роботу запрошується майстер манікюра. Навчання та працевлаштування.
В салон краси в районі магазину "Фуршет" потрібен майстер манікюра. Можливе навчання у досвідченого майстра (досвід успішної роботи - більше 10 років) з подальшим працевлаштуванням. 097-139-87-68 - Олена
Промоутера. З/п 200-400 грн.в день.
Потрібні промоутери на фірму для проведення пром акцій,презентацій нової продукції, що надходить в продаж.
Компанія проводить конкурс на посаду "Менеджера з продажу"
Компанія проводить конкурс на посаду "Менеджера з продажу".
Торговий представник. Авто надається!
Потрібні енергійні, комунікабельні та бажаючі розвиватися люди на роботу торговим представником.
Вакансія на роботу в Єстонії та Фінліндії на сезон.
Сезон 2017 01.07-30.09.Збір полуниці в Естоніі. Легальное працевлаштування по естонській візі.Зарплата 3 євро в час. Проживанняе безкоштовне (01.07-01.08) + переїзд в Фіндяндію ще на 2 місяці на лісові ягоди. Збір лісових ягід у Фінляндії (чорниця, брусниця, гриби). Процес роботи: щоденний збір лісових ягід і грибів у районі проживання в Фінляндії. Місце проживання буде вибрано під урожай, так як взимку не відомо, в якому районі точно буде урожай ягід. Збір ягід відбувається в команді по 5 чоловік, які пересуваються в орендованому автомобілі і збирають ягоду в околицях місця проживання. Заробітна плата: оплата відбувається готівкою за фактом збору відразу на місці. За фінським законам (та й не тільки за фінськими) податок за дари природи не стягується, збирати ягоду можна всюди, в т.ч. в приватних лісах не ближче 300 метрів до оселі фінів. Середній дохід становить від 50 до 100 євро в день. Ціни на ягоду за минулі роки, за кг.: Чорниця 2-3 євро, брусниця 1-2 євро, гриби (хопорошкі) -3 євро за кг, гриби (лисички) -6-8 євро кг.
ТОВ «Екобуд»
ТОВ «Екобуд» запрошує на роботу інженера-механіка та інженера по кошторисах.
ТОВ «Екобуд»
ТОВ «Екобуд» запрошує на роботу водіїв та тракториста.
« Початок Предыдущ 1 2 3 Наступний Окончан »

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати