сайт міста Умань 04744.info

top panarama
99999

 

ert43524dfs

qqqqqqqqq

dfafggwe

A+ A A-

Банери

  • Вівторок, 27 грудня 2016, 16:30

logo

Банерна реклама є одним з найпоширеніших  способів інтернет реклами. Суть її полягає в розміщенні на сайті банера, при клацанні мишкою на якому відбувається перехід на  будь-яку сторінку в інтернеті, що містить інформацію про клієнта, товар чи послугу.На банерах розміщується рекламний слоган, графічний образ, що виступає центральним елементом композиції, і додатковий текст, що надає необхідні пояснення.

 

Є два типи банерів:

динамічний це анімований  рекламний ролик, який являє собою послідовну зміну зображень з певною швидкістю, що й створює динамічний ефект. Може бути формату  SWF (це по суті міні-мультфільм, з витонченими ефектами руху, займає мало дискового простору, проте відображається не на всіх мобільних пристроях) та формату GIF (рухлива картинка, відображається всіма браузерами, проте вантажиться довше за swf-банери та дає можливість відтворювати лише прості ефекти руху). 

приклад динамічних банерів

1    restA

♦ статичний  – відображається на всіх браузерах та являє собою зображення формату JPG або PNG.

приклад статичних банерів

bedge 

fil

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати