сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Врятувати молоду породіллю можете Ви!

  • Четвер, 08 серпня 2013, 14:07

porodillyaМрія її життя – стати матір’ю, здавалось, нарешті здійснилась. 22 липня 24-річна Уляна Терлецька з Пугачівки Уманського району стала мамою, у неї народилась донечка Поліна. Радості в родині не було меж. Але через три години після пологів жінка відчула страшенну задуху. В голові паморочилось, все навколо оберталось, серце ніби почало замирати, почалась кровотеча...

 

В Уляни різко впав тиск, лікарі з Уманської районної лікарні терміново відправили її до обласного кардіологічного центру. Там діагностували пароксизм суправентрикулярної тахікардії. За тиждень перебування у Черкасах стан Уляни лише погіршився. Хвору направили до Київського міського центру серця на обстеження, де наразі вона і перебуває. Поруч з Уляною весь час знаходиться чоловік. За словами сестри породіллі Ольги Ситник, якби не він, Уляни могло б уже і не бути на цьому світі. Коли дружині стало погано, він зчинив галас – так і змусив почати рятувати.

 porodillya1

- Лікарі у Києві сказали, що це гострий міокардит, який спричинило потрапляння навколоплідних вод у аорту, - говорить сестра Ольга Ситник, - А як вони туди попали – не пишуть у висновках. Припускають, що статись таке могло через те, що проколювали «пузирь» і зачепили матку. Кажуть, таке буває раз на тисячу випадків…


Сьогодні Уляна Терлецька перебуває у Київському центрі серця. Кожен день її перебування в приватній лікарні обходиться майже у  3 тисячі гривень. Зводитись з ліжка і рухатись жінці суворо заборонили. Коли маленька Полінка побачить маму – невідомо.

 

- Кажуть, що всю кров треба переливати, інакше буде горе, - бідкається сестра, яка нині доглядає за новонародженою Полінкою. – весь курс обійдеться щонайменше у 70 тисяч гривень. Всі гроші, що мали – витратили. Тепер мусимо просити допомоги у людей. Уляна виросла без мами. Невже і Полінку чекає така біда?..

 

Уляна Терлецька з Пугачівки потребує Вашої допомоги. Навіть 10 гривень, перераховані на картку породіллі, здатні врятувати молоду маму від непоправного.

 

Номер карткового рахунку Уляни Терлецької (картка відкрита на дівоче прізвище  - Сима) в ПриватБанку:

5167 9872 0044 6728

 

Телефон сестри Уляни, Ольги Ситник: (096) 461-42-38

 

 

Джерело – газета Сарафанне радіо

 

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
#6 KafetkaNexi 12.08.2013, 17:55
Я бажаю Уляні здоров'я і швидкого повернення до своєї доці!

А всім іншим хочу сказати:
Надоїло тут читати брехні,все так прикрашено....н у прям докулупатись нема до чого! Я до цього всього десятою стороною відношусь,але ж виникають питання...багат о питань.Якщо так добре розібратись,ну без всяких цих "О Боже,вони вбили дитинку...мален ьку дитинку...паску ди!!!ВБИВЦ :cry: І!!"
От наприклад за цю дитину з городского...". ..скора допомога не встигла доїхати за 10 хвилин і батьку прийшлось самому приймати пологи у жінки.." і тут виникає питання:
"Якщо ви такі чудові батьки,то якого ви при початку пологової діяльності не поїхали в лікарню??Якщо не планували їхати,а хотіли пологи на дому...то чого звонили взагалі!?"
Цитата
 
 
-1 #5 KafetkaNexi 12.08.2013, 17:31
Я трохи розбираюсь в цьому і чесно не розумію!!!Де так званий "пузир",а де матка...Звідки взяли,що їй "пробили" матку???У вас є заключення лікарів??якщо б їй прбили матку,по вашим словам,то померла вона на місці!!!
Якщо в неї хронічна пароксизмальна тахікардія,то її щастя що вона змогла виносити цю дитину і народити.
Цитата
 
 
#4 Софія Кримовська 09.08.2013, 17:36
Цитую Тетяна Василівна:
Колись на цьому ж сайті читала статтю про Марину Босенко, яка рік тому лежала в нашій безкоштовній уманській лікарні. Тоді кожен її день перебування в ній затягував на тисячу гривень.

Можливо, саме лежання нічого і не коштує....
А от лікування після помилок наших лікарів - просто зашкалює!
Її скалічили під час пологів, пробили матку, а Ви тут розумні зауваження кидаєте! Та ще й не підписуєтесь прізвищем... Ховаєтесь?
Цитата
 
 
+1 #3 Тетяна Василівна 09.08.2013, 17:06
Колись на цьому ж сайті читала статтю про Марину Босенко, яка рік тому лежала в нашій безкоштовній уманській лікарні. Тоді кожен її день перебування в ній затягував на тисячу гривень.
Цитата
 
 
-4 #2 Mineralka 09.08.2013, 15:48
³000 день нічого собі ціни
Цитата
 
 
+2 #1 Юрій Красновид 09.08.2013, 14:01
лайфовський телефон сестри Уляни, Ольги Ситник: 093 509 08 39
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати