сайт міста Умань 04744.info

top panarama
copycenter
A+ A A-

Запрошуємо в подорож до КАРПАТ!!!
Карпати - виїзд з УМАНІ 12.06, 12.07 та 20.08. Тривалість подорожі - 5 днів. Львів - виїзд з Умані - 02.06 та 29.06, 27.07. Тривалість подорожі - 3 дні.
Ресторан Старий Млин запрошує відвідати літній майданчик!!!
Старий Млин запрошує Всіх бажаючих відвідати відкритий літній майданчик в с. Городецьке по вул. Східна, 1 (територія Рибтрансу)
Термінова продажа чи оренда готового бізнесу - готельно-ресторанного комплексу "Діброва"
Комплекс розташований на 200-му кілометрі траси Київ-Одеса. Всі комунікації є, ресторан з усім необхідним інвентарем, готель на стадії експлуатацї, нова сауна і басейн та багато іншого.
Пропонуємо магістерську програму "Менеджмент (управління навчальним закладом)" для керівників дошкільних, загальноосвітніх...
Здійснює підготовку дієвих управлінців, здатних оптимізувати науково-педагогічні, матеріальні та фінансові ресурси освітньої установи.
Шановні випускники коледжів, вищих навчальних закладів. Пропонуємо Вам магістерську програму "Науки про освіту" (Педагогіка вищої школи)
Готує викладачів вищої школи до ефективної педагогічної, навчально-виховної, науково методичної та організаційно-управлінської діяльності в системі вищої освіти. м. Умань, вул. Садова, 28, аудиторія 216
Юридична практика для студентів та випускників
Проходження юридичної практики в юридичній компанії для студентів денної та заочної форм навчання, а також для випускників різних учбових закладів! Проходження переддипломної практики є важливим елементом процессу підготовки професіонала юридичної спеціальності. Протягом практики майбутній юрист має можливості застосувати отримані раніше теоретичні знання у практичній діяльності. Мета практики полягає: - в отриманні досвіду роботи в якості юриста з реальними клієнтами під пильним наглядом адвокатів та юристів різних галузей права; - підвищення професійної підготовки; - закріплення, отриманих раніше, в ході навчання, теоретичних знань із спеціальних і загальних правових дисциплін; - в умінні використання законодавства в конкретних випадках. По закінченню практики видається вся необхідна документація. Можливе подальше працевлаштування. Вартість проходження практики 500 грнивень. м. Умань, вул. Гайдамацька 3/1, оф. 310
Працевлаштування закордоном та по місту
Кадровий центр "Мегаполіс" допомагає у працевлаштуванні. Велика база роботодавців, безліч актуальних вакансій. Робочі візи, шенген візи, бізнес візи в Польщу, Латвію, Фінляндію, Туреччину. Підбір вакансій в місті та за кордоном. Деталі на сайті: http://poland-viza.webnode.com.ua, або за тел.: 097-292-02-28
Знайдена сережка в центрі міста біля ПриватБанка
30.03 в центрі міста біля ПриватБанка знайдена сережка. Віддам при наявності другої.
Торти і розписне печиво на будь-який смак
Торти і розписне печиво на будь-який смак. Ціна торта 130-140 грн/кг (залежно від виду). Печиво - 15-30 грн/шт. Оздоблення на ваш вибір. Попереднє замовлення мінімум за 5 днів.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати