сайт міста Умань 04744.info

top panarama
copycenter
A+ A A-

Викрадено речі
20.04.2017 року викредено з автомобіля речі
Юридична практика для студентів та випускників
Проходження юридичної практики в юридичній компанії для студентів денної та заочної форм навчання, а також для випускників різних учбових закладів! Проходження переддипломної практики є важливим елементом процессу підготовки професіонала юридичної спеціальності. Протягом практики майбутній юрист має можливості застосувати отримані раніше теоретичні знання у практичній діяльності. Мета практики полягає: - в отриманні досвіду роботи в якості юриста з реальними клієнтами під пильним наглядом адвокатів та юристів різних галузей права; - підвищення професійної підготовки; - закріплення, отриманих раніше, в ході навчання, теоретичних знань із спеціальних і загальних правових дисциплін; - в умінні використання законодавства в конкретних випадках. По закінченню практики видається вся необхідна документація. Можливе подальше працевлаштування. Вартість проходження практики 500 грнивень. м. Умань, вул. Гайдамацька 3/1, оф. 310
Оголошуємо весняний набір в групи для занять по ВЕЛИКОМУ ТЕНІСУ серед дорослих!!!
Маєте декілька зайвих кг, але одноманітність спортзалу вас не приваблює? Любите займатися спортом на свіжому повітрі та в компанії однодумців? Любите відчувати смак перемоги, або просто хочете відкрити для себе новий вид спорту? Розпочніть з перемоги над собою та зареєструйтесь на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок!!! Будемо раді бачити всіх бажаючих !!!
Прошу повернути за винагороду
Втрачено гаманець з паспортом на імя Гейко Владислав Анатолійович студент Уманського мед.коледжу.
Працевлаштування закордоном та по місту
Кадровий центр "Мегаполіс" допомагає у працевлаштуванні. Велика база роботодавців, безліч актуальних вакансій. Робочі візи, шенген візи, бізнес візи в Польщу, Латвію, Фінляндію, Туреччину. Підбір вакансій в місті та за кордоном. Деталі на сайті: http://poland-viza.webnode.com.ua, або за тел.: 097-292-02-28
Знайдена сережка в центрі міста біля ПриватБанка
30.03 в центрі міста біля ПриватБанка знайдена сережка. Віддам при наявності другої.
Торти і розписне печиво на будь-який смак
Торти і розписне печиво на будь-який смак. Ціна торта 130-140 грн/кг (залежно від виду). Печиво - 15-30 грн/шт. Оздоблення на ваш вибір. Попереднє замовлення мінімум за 5 днів.
Подорож в Карпати!
Увага! Відкриваємо весняний сезон в Карпатах! Подорож на 4 дні - 2200гр (проїзд, проживання, 2-х разове харчування, екскурсії, страхування). У програмі туру Яремче, Ворохта, Верховина, Буковель. Музеї, водопади, сувенірні ринки. Замки Хотина і Кам*янець-Подільська. Деталі за тел. 067-365-34-33; 073-022-64-68, на сайті: megapolis-tur.jimdo.com, або за адресою: м. Умань, вул. Горького, 46, "Мегаполіс-тур".
Віддам цуценят
Віддам цуценят в хороші руки, вік - 2 місяці
Курси проМови оголошують набір в групи по підготовці до іспитів
Курси проМови оголошують набір в групи: ♦ Загальна англійська для дорослих ♦ Підготовка до іспитів КЕТ та ЗНО
« Початок Предыдущ 1 2 Наступний Окончан »

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати