сайт міста Умань 04744.info

top panarama
777777777
A+ A A-

послуги вантажних перевезень Умань (доставка)
Послуги вантажних перевезень по місту, області , та в інших напрямках,
МОРЕ/Залізний порт 8 днів!!
♦ затишний приватний будинок, ♦ 2-, 3- та 4-х місні номери (сучасні меблі, холодильник, кондиціонер)
Море/Затока 2017!!!
Запрошуємо відпочити в курортному містечку Затока Одеської області. На Вас чекає незабутніх 7-м днів відпочиноку: ♦ тепле та чисте море, ♦ широкий-піщаний пляж, ♦ ласкаве сонечко і гарне обслуговування!!!
Відпочинок на морі/Затока 2017!!!
Перевезенння комфортабельними мікроавтобусами. Гнучка система розселення. Гарні умови проживання.
Уманський медичний коледж здійсює набір абітурієнтів!!
Шановні випускники 9-х та 11-х класів!!! Уманський медичний коледж здійсює набір абітурієнтів на 2 спеціалізації: ♦ лікувальна справа (фельдшер), ♦ сестринська справа (медична сестра).
Елітні подарунки та сувеніри
Магазин «А-Паллада» пропонує ексклюзивні сувеніри та VIP-подарунки для дорогих та рідних людей, коханих, близьких, друзів та знайомих для будь-якого свята.
Незалежна судова будівельно-земельно-оціночна експертиза
Проведення судових та досудових будівельно-технічних, земельно-технічних та оціночно-будівельних експертиз та експертних досліджень. Розподіл нерухомого майна та земельних ділянок; - Визначення вартості матеріальних збитків заподіяних залиттям, пожежею та ін.; - Визначення відповідності проведених будівельних робіт вимогам ДБН, стандартам та якості; - Визначення вартості будівель, споруд їх частин та проведених будівельних робіт; - Встановлення відповідності меж земельних ділянок правовстановчим документам. - Допомога при купівлі нерухомого майна, а саме у встановленні фізичного стану та дійсної вартості будинку; та ін.
Робота та навчання в Польщі
Центр Візової Підтримки ЄВРОПА БЕЗ КОРДОНІВ пропонує: * Офіційне працевлаштування в Польщі. Широкий вибір вакансій від перевірених роботодавців по всій Польщі Будівництво (арматурники, бетонщики, гіпсокартонщики) Водії (категорії B, C + E) Сільське господарство (збирання плодів, роботи в теплицях, роботи на фермах) Різноробочі на склади, заводи, супермаркети (робота на конвеєрі, фасування посилок або деталей, упаковка посилок) Сфера послуг (офіціанти, продавці, робітники готелів) Робота за фахом (зварювальники, швачки, електрики, кухарі) * Також надаємо послуги: - відкриття віз; - виготовлення запрошень на работу; - медичне страхування; - Карта Поляка (реєстрація, підготовка до співбесіди, анкета); - шенген візи; - курси польської мови; - навчання в Польщі (в т.ч. після 9 класу); продаж автобуссних, жд, авіа квитків без додаткової комісії. У всіх випадку гарантуємо порядність. *У випадку невідповідності умов, гарантуємо перевод на іншу роботу або повне повернення грошей * У випадку відмови у візі - подача ще раз-безкоштовно Отримайте безкоштовну консультацію за телефонами: +38 (093) 112 07 27 (Viber/Wat'sApp) +38 (096) 948 51 88 +38 (050) 447 10 98 м. Черкаси, вул. Смілянська, 44, оф. 409 Ліц. МСП України, наказ №423 від 17.03.2017р. Наш офіційний сайт: http://eurocord.com.ua
Майстер для вашої оселі
Майстер для вашої оселі. В зручний для Вас час та за помірними цінами.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати