сайт міста Умань 04744.info

top panarama
740x90 ERO
A+ A A-

Репетитор з хімії
Пропоную послуги репетитора з хімії для учнів 7-11 класів: - підвищення успішності, усунення прогалин в знаннях, допомога у виконанні домашніх завдань; - підготовка до ДПА та ЗНО; - поглиблений курс підготовки до вступу у вуз медичного, фармацевтичного або хімічного профілю з елементами біохімії та фармацевтичної хімії.
Центр іноземних мов U-Linguist розпочинає набір на курси вивчення англійської мовидля різних вікових категорій
- Базовий курс англійської мови - Розмовний інтенсив - Підготовка до ЗНО,KET,PET, FCE - Підготовка до співбесід в посольстві та з роботодавцем
Увага! Розпочинається вступна кампанія до Польських ВНЗ по програмі UP-STUDY!
Ми гарантуємо: - Можливість гарантованого вступу до одного з 15 польських університетів-партнерів; - Професійну консультацію абітурієнта; - Візову підтримку для отримання обов’язкової національної студентської візи (незалежно від введення безвізового режиму); - Переклади документів присяжним перекладачем (всіх необхідних), нотаріальне засвідчення, легалізація (оплачується собівартість); - Апостилізація (необхідних) документів; - Організація трансферу на мовні курси, навчання і свята; - Курєрська доставка документів до Польщі; - Підбір житла (гуртожиток, квартира); - Підтримка батьків при підготовці документів для перетину кордону по Безвізу; - Участь у стипендіальному конкурсі. Вперше Ви маєте можливість подачі документів на навчання в Польщі, будучи учнем 10 класу! Всі зареєстровані абітурієнти приймають участь в розіграші 20 грантів на безкоштовне навчання серед 20 найпопулярніших університетів. Також розпочинається набір на курси вивчення польської мови з можливістю отримання сертифікату відповідного рівня, які мають 50% знижку для учасників програми вступу UP-STUDY! Чекаємо на Вас за адресою: вул. Мазепи, 1 (раніше Більшовицька, 1), 4 пов., офіс 405 телефон для довідок: (098) 914-77-02
Державний навчальний заклад «Уманський професійний аграрний ліцей» оголошує прийом учнів на 2017-2018 н. р.
У нас ви можете отримати професію: На базі 11 класів: 1. Перукар (перукар-модельєр) 2. Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорія «С») 3. Тракторист-машиніст с/г виробництва (кат.»А1″, «А2″); слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів (категорія «С1″) 4. Кухар, кондитер На базі 9 класів (з отриманням повної загальної середньої освіти): 1. Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1″, «А2″); слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів (категорія «С») 2.Кухар, плодоовочівник 3. Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1″, «А2″); електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; водій автотранспортних засобів (категорія «С1″) 4. Кухар, офіціант, бармен 5. Кравець, закрійник 6. Перукар (перукар-модельєр), манікюрник Всі бажаючі в процесі навчання можуть отримати додаткову спеціальність на контрактній основі та перепідготовку. Учні забезпечуються гуртожитком. Зарахування до ліцею проводиться згідно конкурсу атестатів (свідоцтв про освіту) на підставі співбесіди. Чекаємо вас за адресою: м.Умань, вул. Залізняка, 4 Наш телефон (04744) 3 40 07. Обери престижну професію разом з Уманським професійним аграрним ліцеєм!
Репетитор з англійської
Пропоную послуги репетитора з англійської мови.Проживала в США,маю досвід спілкування з носіями англійської мови, допоможу вам подолати мовний бар'єр.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати