сайт міста Умань 04744.info

top panarama
copycenter
A+ A A-

Пропонуємо магістерську програму "Менеджмент (управління навчальним закладом)" для керівників дошкільних, загальноосвітніх...
Здійснює підготовку дієвих управлінців, здатних оптимізувати науково-педагогічні, матеріальні та фінансові ресурси освітньої установи.
Шановні випускники коледжів, вищих навчальних закладів. Пропонуємо Вам магістерську програму "Науки про освіту" (Педагогіка вищої школи)
Готує викладачів вищої школи до ефективної педагогічної, навчально-виховної, науково методичної та організаційно-управлінської діяльності в системі вищої освіти. м. Умань, вул. Садова, 28, аудиторія 216
Юридична практика для студентів та випускників
Проходження юридичної практики в юридичній компанії для студентів денної та заочної форм навчання, а також для випускників різних учбових закладів! Проходження переддипломної практики є важливим елементом процессу підготовки професіонала юридичної спеціальності. Протягом практики майбутній юрист має можливості застосувати отримані раніше теоретичні знання у практичній діяльності. Мета практики полягає: - в отриманні досвіду роботи в якості юриста з реальними клієнтами під пильним наглядом адвокатів та юристів різних галузей права; - підвищення професійної підготовки; - закріплення, отриманих раніше, в ході навчання, теоретичних знань із спеціальних і загальних правових дисциплін; - в умінні використання законодавства в конкретних випадках. По закінченню практики видається вся необхідна документація. Можливе подальше працевлаштування. Вартість проходження практики 500 грнивень. м. Умань, вул. Гайдамацька 3/1, оф. 310
Всі види юридичних послуг ТОВ "Сила Закону"
Надаємо такі юридичні послуги: ♦ кваліфікований адвокат; ♦ позовні заяви; ♦ представництво у судах; ♦ земельні питання; ♦ допомога Вашому бізнесу та підприємству; ♦ відкриття та ліквідація ФОП; ♦ захист Ваших майнових, не майнових, матеріальних, моральних прав.
ТОВ «Екобуд»
ТОВ «Екобуд» виконує роботи з проектування і монтажу котелень, теплотрас, систем внутрішнього та зовнішнього водопостачання. Розраховує та монтує системи вентиляції і кондиціонування. Розраховує, виготовляє і монтує металоконструкції.
Майстер для вашої оселі
Майстер для вашої оселі. В зручний для Вас час та за помірними цінами.
Торти і розписне печиво на будь-який смак
Торти і розписне печиво на будь-який смак. Ціна торта 130-140 грн/кг (залежно від виду). Печиво - 15-30 грн/шт. Оздоблення на ваш вибір. Попереднє замовлення мінімум за 5 днів.
Курси проМови оголошують набір в групи по підготовці до іспитів
Курси проМови оголошують набір в групи: ♦ Загальна англійська для дорослих ♦ Підготовка до іспитів КЕТ та ЗНО
Вікна. Двері. Жалюзі. Натяжні стелі. Ворота. Матраци. Подушки. Домашній текстиль
Металопластикові та алюмінієві вікна,двері. Вхідні броньовані та міжкімнатні двері. Жалюзі алюмінієві та тканеві. Натяжні стелі. Ворота. Захисні ролети. Матраци. Подушки. Ковдри. Постіль. В наявності та під замовлення! Краща ціна та відмінна якість!

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати