сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Людмила Козубенко: "Тобі потрібна допомога чи ти просто ледачий?"

  • Четвер, 23 серпня 2012, 22:55

Людмила Козубенко з Умані вже три роки займається благодійністю

Людмила Козубенко, 30 років, волонтер та координатор благодійної організації «Адреса милосердя» по Умані та регіону

 

Заміжня, мама трьох дітей: син Евген 13 років, донька Джастіна 11 років та донька Луїза 1рік. Благодійністю займається з вересня 2009 року. Має захоплення – виготовлення тортів та кулінарія.

 

Як починала займатись волонтерством – дуже боялася. Гризли сумніви: чи зможу, чи потягну?.. Переживала, що десь не дуже добре щось роблю, не достатньо гарно говорю. Але потім подумала, скільком людям не встигну допомогти, поки вагатимусь.

 

Коли сказала чоловіку про своє рішення стати волонтером, він був категорично проти. Проте уже наступного дня поїхав зі мною в притулок. За деякий час померла одна з моїх підопічних, якій ми допомагали зібрати гроші на лікування. Я дуже переживала, хотіла все кинути. А чоловік: «Та як ти смієш!? Ти стільком людям надію дала!» З того часу чоловік мене підтримує і допомагає у всьому.

 

В нашій організації на Умань та район є всього два волонтери. Це замало, шукаємо іще людей, які воліли б нам допомагати. Благодійністю багато хто цікавиться, розпитують, що і до чого. Проте як доходить до діла – поїхати в село і прибрати в хаті якоїсь немічної бабусі – всі разом десь діваються.


Основний напрямок нашої діяльності – це збір коштів на лікування діток, життю яких є реальна загроза. Але також опікуємось сиротами, безпритульними, неповносправними. Допомагаємо також малозабезпеченим родинам. Найважче в нашій роботі – відрізнити того, хто не може сам собі зарадити від того, хто просто ледачий.

 

Також щороку до першого вересня збираємо шкільне приладдя для дітей з малозабезпечених сімей. Купуємо або приймаємо від благодійників портфелі, зошити, ручки, олівці, альбоми, пенали тощо. Цього річ допомогли дев'ятьом діткам. 

 

Людмила Козубенко з Умані вже три роки займається благодійністюЧасто буваємо в уманському дитячому притулку. Тим дітям дуже потрібна увага. Найбільше вони цінують спілкування і проведений з ними час. Є в нас в Умані люди, які безоплатно проводять заняття з якихось предметів з такими дітками, організовують гуртки, проводять концерти, організовують свята. То дуже гарна робота, таких би людей нам побільше.

 

Якось були в одній сільській школі на «лінійці» Побачили дуже бідно одягненого хлопчика, в коротких штанях та сорочці. Підібрали йому одяг, хоч і не новий, проте по розміру та охайний. Через деякий час дзвонить його мама: «Я вам така вдячна! Однокласники сина перестали бити, відколи він ходить до школи у новому одязі».

 

Не так просто знайти тих людей, яким дійсно варто допомогти. Іноді зустрічаєшся з тими, хто звертаєтья до нас і думаєш: "То тобі потрібна допомога чи ти ледачий?" Перевагу надаємо людям з тих родин, де діти або батьки неповносправні і через хворобу не мають можливості заробити або обійти себе. 

 

Кілька місяців тому зателефонували одній жінці, яка, начебто, потребувала нашої допомоги. Вона каже: «Так, вашу допомогу я прийму, лишень давайте зустрінемось у ресторані, я іще ніколи в таких закладах не вечеряла». Про таку людину зрозуміло, що допомога їй насправді не потрібна.

 

Дехто з моїх знайомих дивується, як я можу працювати безоплатно. Адже завжди є можливість знайти роботу і приносити в дім гроші, а не виносити їх з нього. Проте я знаю, заради чого це роблю. І не зрозуміє цього тільки той, хто ніколи не бачив усмішки вдячної дитини в 42 зуби. :)

 

Юлія КРАСНОВИД

 


Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
#4 Людмила В 04.09.2012, 16:21
Спасибо всем. Будем стараться, а жизнь покажет! общими усилиями много сможем сделать!
Цитата
 
 
#3 Марися 29.08.2012, 19:34
Поки на землі є такі люди як Ви, життя того варте!
Цитата
 
 
+1 #2 Людмила Б. 25.08.2012, 16:26
Молодець! Я сама колись була волонтером коли навчалася в педагогічному коледжі, ми робили свята, концерти, вистави в будинку-інтерна т, в притулку, будинку для дітей. Виступала колись від центру дітей, сімї та молоді на День захисту дітей. Обрала професію за цим напрямком, працюю практичним психологом, але зараз в дикретній відпустці, я б із задоволеням звами співпрацювала. Дуже добре, що є такі люди, які мають бажання безкоштовно допомагати незахищеним верствам населення!!!
Цитата
 
 
+1 #1 Володимир 24.08.2012, 08:05
дякую за добру справу!
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати