сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Оксана Солошенко «У кожен виріб вкладаю частинку душі»

  • Середа, 04 липня 2012, 00:00

Оксана Солошенко: У кожен виріб вкладаю частинку душі

Завдяки власній наполегливості та майстер-класам з Інтернету садово-парковий інженер Оксана Солошенко нині створює ексклюзивні листівки.

Роботи дівчини - це не прості вітальні листівки, а міні-картини, що несуть у собі не лише святкову атмосферу, а й підкреслюють індивідуальність:

- Завжди хотіла творити. Малювати люблю з дитинства. Хоча, якщо чесно, нахил до малювання проявився не одразу. До якогось періоду свого життя я взагалі не вміла малювати.

 

Наразі створюю листівки. Працюю в цьому напрямку усього кілька місяців. Усі матеріали закуповую через інтернет-магазини. Ідеї для листівок черпаю звідусіль: картини, пейзажі, малюнки, фільми, музика чи просто сама тематика свята наштовхує, - розповідає Оксана. - Для мене листівка – це ще один спосіб передати свої почуття якось по-особливому. Коли створюю кожну наступну листівку, то відношусь до неї, як до невеликого витвору мистецтва. Тому у моїй листівці завжди присутні почуття.

Оксана Солошенко: У кожен виріб вкладаю частинку душіДля створення ексклюзивного виробу у дівчини йде до 4 годин часу:

- Звичайно, якщо листівка проста, без складних деталей, то процес йде швидше. Нещодавно робила під замовлення 8 листівок. Ними моя знайома вирішила привітати своїх однокурсників з закінченням ВУЗу. Днями планую привітати друга, задекорувавши у листівці не лише привітання, а й фото іменника. У майбутньому хочу розробити туристичні листівки. Щоб подорожуючі могли в нашому місті придбати собі на згадку ексклюзивну річ. Адже немає нічого кращого подарунка, зробленого своїми руками. 

Вироби Оксани Солошенко можна побачити в магазині "Квіти", поблизу Центрального гастронома.

Нині майстриня мрії проводити майстер-класи для підростаючого покоління:

- Дуже люблю дітей і тому з радістю поділилась би з малечею секретами своєї майстерності.

Майстер клас від Оксани Солошенко

Для вітальної листівки вам знадобиться:

1. Кілька видів картону та дизайнерського паперу;

2. Фігурні дироколи, ножиці, макетні ножі;

3. Штампи та чорнила;

4. Папки для тісенння паперу;

5. Клеєві матеріали;

6. Декор (наклейки, натирки, висічки, стрази, гудзики);

6. Тасьма, різнокольорові стрічки, бантики.

Оксана Солошенко: У кожен виріб вкладаю частинку душі

Для першої листівки можна просто задекорувати фотографію або зображення. Оживіть малюнок за допомогою підручних матеріалів. Мереживо, блискітки приклейте на лист за допомогою клею. Якщо звичайний канцелярський не впорається зі своєю функцією (коли деталі важкі), візьмуть гумовий клей і пістолет.

Щоб зображення виглядало об'ємним, використовуйте спеціальні фарби для декору. Обведіть мереживні лінії, рамку фарбою з тюбика. Нагрійте картинку феном на відстані 15-20 см. Лінії роздуються і придбають форму. Виріжте прямокутні шматочки різної форми з паперу «під старовину», краї можна залишити рваними або округленими. Дироколом зробіть отвори, вправте в них тонкий джгут або кант, закріпіть кінці і приклейте на картку. Клей розподіляйте по краплях, щоб декоративний папір повністю не прилягав до листівки. У центрі красиво напишіть привітання. Замість намистин можна використовувати волохаті нитки для в'язання або оздоблювальну тасьму.

Щоб листівка був контрастною, розворот теж необхідно прикрасити. З чорного паперу виріжте прямокутник меншого розміру і вклейте в картку. На ньому напишіть ім'я одержувача срібною гелевою ручкою.

Довідка:

Перші листівки з’явились близько 500 років до н.е. Це були листи папірусу, які єгиптяни і китайці вважали посланнями добробуту і доброзичливості. У Європі листівки з'явилися набагато пізніше, десь у 15 ст. Тоді не було пошти і листівки дарувались особисто. Саме тому тільки досить багаті люди могли дозволити собі це. Після появи друкованих засобів, листівки ручної роботи на тривалий час втратили популярність. Лише на початку 90-х в Європі і Америці почали з'являтися фірми, що виробляють листівки ручної роботи на промисловому рівні. Нині вироби ручної роботи мають високу цінність і користуються шаленим попитом у всьому світі. Одним з найбільш популярних напрямків у наші дні є кардмейкінг (у перекладі з англійської cardmaking - «виготовлення листівок») - один з напрямків в рукоділля, що припускає під собою виготовлення листівок своїми руками з використанням натуральних матеріалів і декоративних елементів.

Стилі кардмейкінга:

Американський - цей «класика жанру» завдяки своїй простоті виконання. При виготовленні такої листівки використовується багато прикрас. Саме для виготовлення листівок в американському варіанті випускається велика кількість матеріалів, які вже підібрані по стилю і колірній гаммі. Крім того, є багато готових схем, за допомогою яких зробити таку листівку.

Вінтаж - оформлення листівки у старовинному стилі. У цьому стилі присутній ефект інтриги. У процесі виготовлення такої листівки знадобиться все, що ви зможете знайти в бабусиних скриньках – мереживо, стрічки, поломані прикраси.

Фрістайл - буквально можна перекласти, як «вільний стиль». Тут головне - несподівані рішення і свобода самовираження автора .

Мікс - стиль, назву якого свідчить про те, що в роботі використовується декілька різних стилів.

 Джерело - Умань Інфо 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати