сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Вчителька з Умані отримала медаль «За відданість справі»

  • Четвер, 19 вересня 2019, 14:09

o 1djpadr7macq1h8p1tem1nt6fpn35Вчителька історії та правознавства Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Ольга Скомороха отримала медаль «За відданість справі». Педагог вже 38 років навчає дітей та вважає роботу в школі сенсом свого життя.

Ольга Скомороха отримала почесну відзнаку за високий професіоналізм, визначні досягнення у педагогічній діяльності, самовіддану працю та активну громадську діяльність, спрямовані на відродження України. Про це пише umannews.city.

«Дякую адміністрації школи і особисто директору Володимиру Сокирському, дякую адміністрації міського відділу освіти за те, що вони мене терплять — таку принципову і нелояльну. Я їм дуже вдячна. Вдячна Андрію Пікалюку за професіональну допомогу. Я завжди старалась, на першому, на другому і на третьому місці у мене завжди була робота. Я буду старатися і надалі», — сказала після нагородження Ольга Скомороха.

o 1djpadr7macq1h8p1tem1nt6fpn35

У міському відділі освіти зазначили, що девіз відзнаки «Знання, душу, серце — дітям» є життєвим принципом Ольги Скоморохи, яка з 1981 року працює у школі №11. Вчителька досконало володіє фактичним матеріалом та сучасними методами викладання, а уроки проводить на високому методичному рівні.

Ольга Скомороха систематично використовує інтерактивні методи навчання, поєднує колективну роботу учнів з індивідуальною. Також вона надає методичну допомогу вчителям історії школи та міста, проводить семінари-практикуми та очолює шкільну Школу молодого вчителя.

Крім того, вчителька багато працює з обдарованими дітьми — її учні займають призові місця на міських та обласних етапах Всеукраїнських олімпіад з історії та правознавства.

Впродовж останніх трьох років вихованці Ольги Скоморохи вибороли п’ять призових місць на всеукраїнському етапі олімпіади з історії. Зокрема, В’ячеслав Смілянець у 2017/2018 навчальному році був стипендіатом Президента України як переможець Всеукраїнського етапу олімпіади з історії.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати