сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманська художниця отримала почесну відзнаку Кабінету Міністрів України

  • Понеділок, 09 вересня 2019, 12:11

Screenshot 2Відома художниця та громадська активістка з Умані Одарка Дьома-Пісна отримала відзнаку Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді в розбудові України. Уманчанку нагородили «За культурно-мистецьку та наукову діяльність, збереження і популяризацію історичної та культурної спадщини».

Одарка Дьома-Пісна увійшла до двадцятки кращих, кого відзначив Кабінет міністрів України за особливі досягнення у розбудові України за 2018 рік.

«Так приємно було бачити молодих лауреатів та розуміти, що Україна розвивається так стрімко. Моя щира вдячність моїй родині за підтримку та всім з ким я працювала в різних проектах та заходах, я знаю сто відсотків, що за успіхом однієї людини стоїть ціла команда, і я надзвичайно щаслива мати таких людей поруч!», ― написала Одарка-Дьома Пісна на своїй сторінці у Facebook.

69075572 2376365129112852 8828083038140235776 n

Загалом Кабінет Міністрів преміював активну молодь за такими категоріями:

  • за правозахисну та політичну діяльність, боротьбу з корупцією, розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, вирішення питань житлово-комунального господарства;
  • за національно-патріотичне виховання громадян, підготовку молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях;
  • за впровадження творчих та новітніх ідей у створенні та веденні бізнесу, створення нових робочих місць, освіту та працевлаштування соціально уразливих категорій населення, у тому числі осіб з особливими потребами, внутрішньо переміщених осіб тощо;
  • за популяризацію здорового способу життя, спортивної діяльності, профілактики та охорони здоров’я населення;
  • за утвердження ролі сім’ї в суспільстві, захист дитинства, материнства та батьківства;
  • за культурно-мистецьку та наукову діяльність, збереження і популяризацію історичної та культурної спадщини;
  • за захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, охорону навколишнього природного середовища, захист тварин.

Довідка

Одарка Дьома-Пісна народилася 24 березня 1990 в місті Умань. Випускниця Київського національного університету імені Тараса Шевченка (філологічний факультет), в даний час навчається в Національній Академії мистецтв у Грузії. Учасниця офіційного павільйону України на 58-му Венеціанському Бієнале і учасниця паралельного проекту в національному павільйоні Бангладешу. Віце-президент міжнародної асоціації художників Musa International Art Space, лауреат премії «Краща українка в професії 2019». Засновник кінофестивалю «Uman International cinema festival».

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати