сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Зірковий уманчанин перевтілився в Олега Винника на сцені «Танців з зірками»

  • Четвер, 05 вересня 2019, 14:59

1199825Відомий телеведучий родом з Умані Володимир Остапчук у другому випуску проекту «Танці з зірками» приміряв на себе образ співака Олега Винника. Уманчанин обрав це амплуа не випадково ― артист є не лише його кумиром, а й земляком. Про це пише сайт 24tv.ua.

Саме таким було завдання нового етапу шоу «Танці з зірками» ― перевтілитись в образи своїх кумирів. Для виходу на паркет Володимир Остапчук приміряв біляву перуку, яскравий костюм червоного кольору та харизму, якою так захоплюється в Олегові Виннику.

Під популярну пісню Олега Винника «Вовчиця» разом з Ілоною Гвоздьовою уманчанин виконав пристрасне танго.

 Screenshot 3

Пісня та постановка пари спровокувала справжній шквал емоцій у глядачів залу. Проте на думку суддів танцюристам все ж бракувало професійності у рухах, хоча артистизму все ж вистачало. Зрештою Володимир Остапчук з Ілоною Гвоздьовою отримали 22 бали.

Screenshot 2

Наприкінці танцювального номера на сцену вийшов і справжній Олег Винник, який цього разу був співведучим і спілкувався із парами на балконі. Співак агітував українців віддавати голоси за свого земляка Володимира Остапчука.

винни

«Олег Винник у нас в Україні один. Але в нас багато спільного: по-перше, ми з Черкащини, а по-друге ― VO ― це не тільки Олег Винник, а й Володимир Остапчук», ― пожартував зірковий телеведучий з Умані.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати