сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Відомий шоумен з Умані відкрив новий сезон «Танців з зірками» ― ВІДЕО

  • Середа, 28 серпня 2019, 12:14

чачВідомий телеведучий родом з міста Умань Володимир Остапчук і дворазова чемпіонка України з фанку Ілона Гвоздьова виконали танець ча-ча-ча під пісню «Mark Ronson ft. Bruno Mars – Uptown Funk» під час першого прямого ефіру шоу «Танці з зірками». 

Виступ Володимира Остапчука та Ілони Гвоздьової фактично відкрив цьогорічний сезон шоу «Танці з зірками». Про це пише сайт «18000».

За словами 34-річного Володимира Остапчука, він не вміє танцювати, але готовий боротися за кубок переможця. Шоумен жартує, що навіть готовий просто купити кубок, аби похвалитися ним перед членами сім’ї.

остапчук

«Найскладніше зараз ― знайти час для своєї родини і особливо ― для діточок», ― сказав відомий телеведучий. Варто зазначити, що нещодавно уманчанин був одним із номінантів категорії «Тато-зірка» премії «Тато року».

остапчук2

Цьогоріч суддями шоу «Танці з зірками» є Катерина Кухар, Франсіско Гомес і Влад Яма.

чач

«Це був найсильніший початок за останні сезони. Я жадала техніки і залишилася задоволеною», ― прокоментувала виступ Володимира Остапчука та Ілони Гвоздьової Катерина Кухар.

Франсіско Гомес заявив, що виступ пари був «гострим і гарним», додавши, що саме на такий початок шоу він і розраховував. А от Влад Яма був не надто оптимістичним стосовно техніки Володимира Остапчука.

«Якщо з верхом усе більш ніж добре все, зі стегнами теж, то стопи треба корегувати. Особливо шия. На лонг-степах він був як гусінь трохи. Колись він перетвориться на метелика, але будьте уважні», ― сказав Влад Яма.

остап

За підсумками голосування суддів пара отримала 22 бали, посівши 6 місце з 12.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати