сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Боксер з Умані став єдиним представником Черкащини серед призерів Чемпіонату України

• Середа, 07 листопада 2018, 10:58

45408435 307144106549046 5052639749383127040 nВихованець Уманської дитячо-юнацької спортивної школи та боксерського клубу «АРЕС» Дмитро Колісниченко виборов срібло на Чемпіонаті України з боксу серед юніорів. Уманчанин став єдиним представником Черкащини, який отримав медаль на цих змаганнях.

Чемпіонат України з боксу серед юніорів стартував у Одесі 30 жовтня і тривав шість днів. Вирішальні поєдинки відбувалися 4 листопада. Участь у змаганнях брали спортсмени 2003-2004 років народження.

Уманчанин Дмитро Колісниченко на шляху до срібної медалі провів п’ять успішних боїв.

45405033 307144103215713 3402330743790108672 n

«Дмитро став єдиним медалістом цих змагань з Черкащини і за підсумками потрапив до складу юніорської збірної України! Нагадую, що в цьому році це вже друга медаль Дмитра на чемпіонатах України. Влітку в Кропивницькому була бронза», ― написав на своїй сторінці у Facebook тарший тренер збірної Умані з боксу Віктор Петриченко.

45408435 307144106549046 5052639749383127040 n

Дмитра Колісниченка до Чемпіонату України готували тренери боксерського клубу «АРЕС» Віктор Петриченко та Віктор Кабанов.

afisha-800x-cef

Нагадаємо, нещодавно збірна Умані з боксу посіла перше місце на Чемпіонаті Черкаської області.