сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Спортсмени Уманського педуніверситету за рік вибороли 186 медалей

  • Вівторок, 25 вересня 2018, 13:50

16У Міжнародний день студентського спорту Уманський державний педагогічний університет підбив підсумки участі спортсменів університету в змаганнях, чемпіонатах та турнірах. Впродовж року студенти УДПУ привезли в Умань 72 золоті, 55 срібних та 59 бронзових нагород.

У рамках Міжнародного дня студентського спорту в УДПУ пройшло Свято фізичної культури і спорту, молодості та здорового способу життя. Під час заходу проректор з гуманітарних питань Наталія Ревнюк від імені ректора УДПУ нагородила кращих спортсменів університету.

1

Нагороди отримали юнаки та дівчата усіх факультетів, які захищають честь університету та Умані на спортивних майданчиках Черкащини, України та Світу.

2

«Гордістю університету є рекордсмен Світу серед студентів, неодноразовий призер і володар Чемпіонатів та Кубків України, Чемпіон Світу та Європи, Майстер спорту України з гирьового спорту Валентин Хмільовий, який був відзначений як «Кращий спортсмен університету», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

4

Під час спортивного свята студенти УДПУ підтримали Всеукраїнський флешмоб, виконавши 22 віджимання від підлоги. Також студентська молодь змагалась у перетягуванні канату, армреслінгу, виконанні ударів футбольним м’ячем на точність, грі в дартс, кросфіті та багатоповторному жимі.

00

Наприкінці заходу відбувся показовий виступ акробаток Альони Балаклеєвої, Анни Артеменко, Яни Гонтаренко.

11

«Підтримка молоді у її прагненні до олімпійських вершин ― стратегічний напрямок роботи університету», ― наголосили у прес-центрі УДПУ.

5

6

7

8

9

10

12

14

16

17

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати