Народний умілець з Уманщини виготовляє екологічні іграшки з дерева ― ФОТО

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Народний умілець з Уманщини виготовляє екологічні іграшки з дерева ― ФОТО

  • Субота, 12 травня 2018, 09:39

tekst 7Села Уманського району славляться народними умільцями, які власноруч виготовляють унікальні витвори мистецтва. Зокрема, житель села Полянецьке Валерій Назаренко у вільний від роботи час майструє екологічно чисті іграшки з дерева. Чоловік працює слюсарем на підприємстві сільгосптехніки у місті Умань, пише Уманський міський портал.

Валерій Назаренко з дитинства любив майструвати. Кілька років тому він вирішив повернутися до улюбленого заняття. Чоловік спробував робити машинки та зброю з дерева. І скоро серйозно захопився виготовленням екоіграшок.

0

Майстер майже не використовує металеві деталі у своїх виробах. На думку Валерія Назаренка, екоіграшка з дерева має кращу енергетику. Чоловік власноруч робить креслення майбутніх виробів, а виготовляє їх за допомогою саморобних столярних станків.

0 1

Наразі у колекції Валерія Назаренка є ексклюзивні машинки різних розмірів: від півметрових до зовсім маленьких. Також чоловік має дерев’яні рушниці, які стріляють канцелярськими гумками.

mash iz

Валерій Назаренко щодня проводить 2-3 години у своїй невеликій майстерні. Щоб завершити один виріб, йому потрібно близько трьох тижнів.

teks

 Майстер зізнався, що часу часто не вистачає, адже потрібно поратися по господарству. Та у майстерні чоловік відпочиває душею, тож улюблене заняття покидати не збирається. 

tekst 1

tekst 2

tekst 4

tekst 5

tekst 7

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати