сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

«Чому люди з надмірною вагою бояться йти у спортзал?» ― Анна Шеремета, координатор проекту «Олімпійське схуднення»

99Більшість клієнтів фітнес-клубів ― це люди середньої статури. Часто ті, хто мають надмірну вагу, бояться йти в спортзал. Можливо, через певні проблеми зі здоров’ям і страх нашкодити собі ще більше. Можливо, через уявлення, що у фітнес-клуби ходять виключно стрункі люди.

Тому фітнес-клуб «Олімп» вирішив зробити проект «Олімпійське схуднення». Аби показати, що спортзал ― ефективний спосіб схуднути та покращити самопочуття. Що у фітнес-клуб може прийти будь-хто, без огляду на наявність зайвих кілограмів. Що навіть маючи проблеми зі здоров’ям, можна займатися спортом, і при цьому ставати тільки здоровішим.

олімп1

Серед учасників нашого проекту були люди з надмірною вагою, які важили понад 100 кг, але за два місяці скинули по 19 кг. Вони не вірили, що такого результату можна досягнути просто займаючись спортом та нормально харчуючись. Учасникам не довелося для цього ковтати якійсь таблетки і мучити себе голодом.

90

Наш дієтолог Білаш Марина прагнула навчити учасників правильно харчуватися. Ми не змушуємо людей максимально худнути для гарної картинки. Ми хочемо, аби вони залишалися стрункими й після завершення проекту. Для цього й потрібні навички правильного харчування. Тоді не буде ні проблем зі здоров’ям, ні зайвої ваги.

88

Наш психолог Юлія Клименко допомагає учасникам проекту зрозуміти, що щастя ― це не тільки з’їсти жирний стейк чи салат з майонезом. Щастя ― це спілкування з вашою сім’єю, близькими. Багато людей свої проблеми та депресію звикли заїдати. А ми показуємо учасникам проекту, що щастя не в цьому.

855

Наші тренери (Ростислав Чичиков, Луценко Артем та Ткачук Руслан) для кожної учасниці складали окрему програму з врахуванням особливостей статури та наявності хвороб. Одна з наших фіналісток має проблеми зі спиною. Її програма була складена таким чином, аби в жодному разі не нашкодити здоров’ю, а навпаки ― зміцнити м’язову систему та покращити самопочуття.

олімп5

Ті люди, що вибули з проекту, вже придбали абонементи в наш фітнес-клуб. Вони вирішили продовжити займатися спортом не лише, щоб скинути ще кілька кілограмів. Колишні учасники проекту бачать різницю до і після, адже набагато краще себе почувають завдяки спорту і правильному харчуванню.

олімп9

Мета проекту «Олімпійське схуднення» не лише у тому, щоб продемонструвати процес схуднення. Ми хочемо показати, що здорове харчування і помірні заняття спортом можуть зробити людину здоровою. А якщо ти будеш здоровим, ти будеш щасливим.

Анна Шеремета,

координатор проекту «Олімпійське схуднення»

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати