Мельник Ігор Леонідович: уманський стоматолог, який лікував солдатів в АТО

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Мельник Ігор Леонідович: уманський стоматолог, який лікував солдатів в АТО

  • Понеділок, 16 жовтня 2017, 11:00

ATOЗрозуміти, що твоє місце на фронті - хвилююче і дуже сильне відчуття. Досвіду, рішучості і хоробрості не може бути замало чи забагато, бо всі найсміливіші уявлення про стан речей на війні розбиваються об жорстоку реальність військових буднів.

 

 

В лютому 2015 року молодий лікар-стоматолог Уманської ЦРЛ Мельник Ігор Леонідович був мобілізований до лав ЗСУ для участі в антитерористичній операції на Сході України.

 

Коли Ігор Леонідович вирушав на Схід для надання медичної допомоги бійцям АТО, за його плечима було лише три роки роботи в Уманській центральній районній лікарні.

 

Якісна медична освіта, яку Ігор Леонідович отримав в Донецькому національному медичному університеті (2010 р. випуску), гармонійно доповнилась необхідними знаннями з воєнної медицини, які він здобував на польових навчаннях з квітня по грудень 2015 року.

 

Після них молодий лікар був спрямований для подальшого проходження військової служби у Волноваський район - населені пункти Старогнатівка та Богданівка.

 

З грудня 2015 р. по квітень 2016 р. Ігор Леонідович працював в стоматологічні поліклініці м. Волноваха, де надавав стоматологічну допомогу українським воїнам.

ATO1

З весною 2016 прийшла демобілізація. Мельник демобілізувався з лав ЗСУ в квітні, проте війна лишила слід на його долі. АТО триває, і принести радість мужньому серцю лікаря може лише перемога.

 

Джерело – прес-центр Уманської Центральної районної лікарні

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати