сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманчанин Мельник Юрій Іванович - медик, який рятував життя наших хлопців на передовій

  • Субота, 14 жовтня 2017, 10:30

likarМедицина – це призвання. Військова медицина – це подвиг. Мельник Юрій Іванович обрав свій тернистий шлях, ще в юності, коли вступив до Військово-медичної академії ім. С.М.Кірова в місті Санкт-Петербурзі (тоді ще Ленінград).

 

 

Гаряче серце і рішуча вдача кликали молодого лікаря на допомогу тим, хто цього потребував. І навіть доблесної роботи кожного медика – рятувати життя – йому було замало. Юрій Іванович був там, де був потрібен найбільше за все. На кожному етапі свого життя.

likar1

Довго працював лікарем у військовій частині.

 

likar2

А коли Батьківщина сказала «Треба!» без тіні сумніву вирушив в Афганістан, де воювала армія СССР. В 1982-1984 роках Юрій Іванович проходив строкову службу в цій республіці, де здобув чесною працею такі нагороди:

  • медаль «За отвагу» 1983 р.
  • орден «Красная Звезда» - 1984 р.
  • медаль «Воину интернационалисту от благодарного Афганского народа»

В Уманській центральній районній Мельник працює з 04.07.2014 року на посаді лікаря приймального відділення.

 

Саме приймальне відділення – серце кожної лікарні. Тут завжди кипить життя і від миттєвого рішення чергового лікаря залежить чиєсь здоров’я.

 

Юрій Іванович тут почуває себе, як риба у воді.

 

Проте, коли сини рідної йому України знову рушили в бій, цього разу захищаючи кордони свої суверенної держави, лікар не зміг лишитись осторонь.

 

З лютого 2015 по квітень 2016 року Юрій Іванович був мобілізований до лав ЗСУ для участі в антитерористичній операції на Сході України.

 

Перед відправленням в сектор бойових дій, Мельник проходив навчання у Житомирському обласному учбовому центрі (Восьмі курси військово-медичної академії).

 

Служив у м. Курахово, Волноваха, Володарське, Малинівка.

 

Досвід Юрія Івановича став в нагоді сотням воїнів, і тепер, після демобілізації він продовжує робити все можливе для збереження здоров’я жителів Уманщини і наближення перемоги.

 

Джерело – прес-центр Уманської Центральної районної лікарні

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати