Уманчанин Олександр Розвяков: Актором стати ніколи не пізно, тому все в ваших руках

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманчанин Олександр Розвяков: Актором стати ніколи не пізно, тому все в ваших руках

  • Вівторок, 27 червня 2017, 18:30

cahaУ 2012, щоб стати відомими артистами, університетські друзі Олександр Розвяков та Володимир Шумко тричі на тиждень їздили з Умані до Києва навчатися акторського мистецтва в студії імпровізації «Чорний Квадрат».

 

 

«Поверталися додому о 3 годині ночі. В студії всі казали, що ми неадекватні. Лише згодом наважилися на переїзд до Києва» – згадує свої перші творчі поступи актор, ведучий, звукорежисер Олександр Розвяков.

 

Уманчанину Олександру Розвякову 31 рік. Він навчався в Уманській школі №7, закінчив Уманський національний університет садівництва (економічний факультет). Шість років виступав в КВН (його команда двічі ставала переможцем Черкаської обласної Ліги Кубку Губернатора Черкаської області). З 2011 по 2014 працював на Інтернет-радіостанції, організовував та проводив різноманітні масові заходи.

 

Пропрацювавши деякий час масмедійним організатором в нічному клубі «Іксія» Олександр зрозумів, що треба шукати більше можливостей, відкривати нові горизонти для саморозвитку та творчості. А як відомо, «під лежачий камінь вода не тече». Тож для здійснення усіх своїх задумів він, разом зі своїм другом Володимиром Шумко, вирішили підкорювати Київ.

 

«З розповідей мого троюрідного брата, провідного актора, ми дізналися про театр імпровізації «Чорний квадрат». Слово «імпровізація» подіяло як наркотик і ми, ні хвилини не роздумуючи поїхали» – ділиться спогадами Олександр.

caha2

«Театр – це як чисте повітря, - констатує актор. - Один раз спробував і вже без нього неможливо жити. Творчий матеріал беремо із життя. Кращого сценариста годі й шукати! Найулюбленіша роль, яку зіграв, це роль безхатченка у «Чорному квадраті». Це той самий випадок, коли не потрібно багато слів – все написано в очах».

 

На запитання, яка сценічна робота була найбільш відповідальною чи найважчою, Олександр відповів, що це був виступ перед важкохворими дітками в Охматдиті.

 

Доречі, уманчанин намагається періодично зніматися у кіно. Але, як каже, Сашко: «…поки що окрім телевізійних проектів та коротких метрів похизуватися нічим:). Як то кажуть – я ще дуже молодий актор, щоб підбивати підсумки (Сміється…Авт.)».

 caha4

Як відомо, нещодавно дует уманчан Олександра Розвякова та Володимира Шумка зірвав головний виграш на шоу "Розсміши коміка" – 50 тисяч гривень. Своїми жартами вони змусили плакати від сміху Володимира Зеленського та Євгена Кошового.

 

«Це наша друга спроба на «Розсміши коміка, - розповідає Олександр. - Їздили на запис першої передачі, пройшли до зйомки, але розсмішити Зеленьського і Галустяна не вийшло, завадили надмірне хвилювання і відсутність досвіду. Тому це було питання честі. Потрібно було закрити цей гештальдт! Цього разу наш акторський задум виявився успішним».

caha3

Веселий, легкий з невимушеною грою, - так характеризують актора в театрі «Чорний квадрат». Здатний однією своєю появою і парою фраз розрулити складну сюжетну лінію, створити яскравий фінал. І хоча на сцені він грайливий, як морський лев, в житті Саша досить меланхолійна людина, що страждає від нестерпної легкості буття, що, втім, тільки додає йому похмурої байроновскої чарівності.

caha1

Загалом, аналізуючи свій досвід у акторській діяльності, Олександр зізнається, що треба завжди вірити в себе і тоді, в тебе повірять оточуючі. А актором стати ніколи не пізно. Тому все в ваших руках, - додає він.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати