сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

«Як у Дубаї»: туристичні цікавинки міста Умань відвідав відомий відеоблогер

  • Понеділок, 12 серпня 2019, 11:24

Screenshot 3Відомий блогер Олексій Крилов разом із дружиною та донькою відвідав місто Умань. Про свої враження мандрівник розповів у ролику, який опублікував на власному каналі в YouTube. Відеозвіт вже переглянуло 59 тисяч людей.

Зокрема, блогер оцінив готель «Фортеця», оновлену історичну частину дендропарку «Софіївка», сучасний парк «Нова Софіївка», ресторан «Червоний став», лазерне шоу на оновленій площі Соборності та світломузичне шоу «Крапля» на комплексі фонтанів «Перлина Кохання».

За словами Олексія Крилова, Умань можна вважати нічним містом, адже ввечері у п’ятницю, суботу та неділю тут можна переглянути одразу чотири цікавинки ― світломузичне шоу на комплексі фонтанів «Перлина Кохання», лазерне шоу на площі Соборності, 3D-мапінг шоу в сучасному парку «Нова Софіївка» та видовищний водоспад «Тризуб Посейдона» у дендропарку «Софіївка».

Детальніше ― дивіться у відео:

Нагадаємо, що ініціатором реконструкції площі Соборності та історичної частини дендропарку «Софіївка», будівництва комплексу фонтанів «Перлина Кохання» та водоспаду «Тризуб Посейдона», а також створення лазерного шоу та 3D-мапінг шоу є народний депутат України Антон Яценко.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати