сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Туристичний бум в «Софіївці». Чи потрібен ТАКИЙ туризм уманчанам?

  • Вівторок, 03 жовтня 2017, 15:00

tyristДиректор екскурсійного бюро "Київські фрески" Анжела Савченко, яка нещодавно побувала в парку «Софіївка» обурюється натовпами нахабних туристів, які приїхали подивитися парк.

 

 

Люди вели себе обурливо, смітили, вживали спиртні напої та нецензурно висловлювалися. Жінка пропонує підвищити ціну квитка на екскурсію та вважає, що це допоможе врегулювати ситуацію з варварством туристів, які паплюжать один з найкращих парків Європи.

 

Свої враження Анжела Савченко описує на Facebook-сторінці:

 

«Те, що мені довелося побачити в суботу в уманській "Софіївці", просто злякало. Здається, крім відвідувачів, не можна було більше нічого побачити та почути. Навіть не уявляю, скільки тисяч людей відвідали парк 30 вересня. Наша екскурсія почалася о 17:00. У цей час тут все ще було повно людей.

 

Скажете, чим погано?

 

Це не просто погано. Маса народу, яка бездумно і безцільно рухається парковими алеями, щоб врешті приземлитися, перекусити й випити просто на лавочках чи галявинах. Хмари добряче підвипитого люду, лайка (інакше наш народ говорити не навчився), колони учнів початкових класів.

 

Панове вчителі! Навіщо везти до парку молодшу школу??? Дітям в цьому віці цікаве приватне життя Софії Потоцької? Чи вони знаються на міфах, легендах Давньої Греції??? Чи може мало в країні екскурсійних місць, що відповідають віку дітей???

 

Торжища на центральній алеї парку і біля ставка вже сягають розмірів столичної Троєщини!

 

Гори сміття над смітниками, довкола смітників та в кущах на кам'яних брилах! І не кажіть про хасидів! Ті, принаймні, смітять у кварталах, де живуть, а тут паплюжать один з найкращих парків!

 

Шок. Просто шок. Напевно, варто втричі підняти вартість вхідного квитка і екскурсійних послуг, щоб зупинити варваство. Адже збитки від цих відвідувачів в декілька разів перевищують прибутки», - висловилася вона.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати