сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані дошкільнята-благодійники обдаровували діток з притулку. ФОТО

  • Неділя, 09 лютого 2014, 14:00

volonterВолонтери зі Служби милосердя Свято-Успенського храму м. Умані подякували маленьким учасникам грудневої акції «Подаруй іграшку».

 

«Ой! Так це ж мій ведмедик!» - радісно вигукував маленький хлопчик, впізнавши на фото ще донедавна свою улюблену іграшку. Ще б пак! Не він один тулився біля плакатів і уважно роздивлявся усі знімки, адже на них дітки бачили результати своєї доброї справи.

 

Ще в грудні місяці вихованці дитячих ясел-садочка №3 міста Умані долучилися до акції Служби милосердя: на День Святого Миколая подарували одноліткам з дитячого притулку свої іграшки. Були навіть такі малята, які не пошкодували своїх улюблених зайчиків і ведмедиків! А це, погодьтесь, вчинок для маленької дитини.

 

Волонтери про це не забули і повернулися до малят з фотозвітом про акцію. Крім яскравих фото та щирих слів подяки, діти отримали веселі кульки та червоні наліпки-сердечка у подарунок. А протоієрей Вадим Паєвський з радістю благословив маленьких благодійників на подальші добрі справи. У відповідь всі почули дзвінке дитяче «Дя-кує-мо!»

 

Щось мені підказує, що не одна мама і тато дорогою додому слухатимуть розповіді своїх дітей про волонтерів, іграшки, а вдома разом шукатимуть почесне місце для маленького червоного серця.

 

Можливо, зараз діти ще не зовсім усвідомлюють всю важливість цієї доброї справи, але ми щиро сподіваємося, що такі акції заохочуватимуть дітей робити добро, рости чуйними, небайдужими людьми. І хто знає, можливо, через декілька років (може трохи більше) хтось з цих дітей організовуватиме подібні акції, малюватиме плакати і дружно надуватиме кульки? Дай Бог.

 

Щиро дякуємо керівництву та працівникам ДНЗ №3 за допомогу у проведенні акції та сподіваємося на плідну співпрацю у майбутньому.

 

 

Автор - Олена Плахтієнко

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати