сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На сесії Уманської міської ради розгорівся скандал

  • Понеділок, 03 лютого 2014, 12:29

uman 1Скандал в Уманській міськраді. На сесію прийшли обурені містяни. Депутата Максима Полякова зустрічають криками «Ганьба». Це – працівники «Уманьхліба». Вони стверджують: опозиціонер – цинічний ошуканець. Зловживаючи їхньою довірою, виманив акцій на 150 тисяч гривень. Люди вимагають їх повернути, йдеться в сюжеті ТРК ВІККА.

Олександра Бевз, керівник ЗАТ «ТК «Уманьхліб»: Звертаюся до вас, щоб ви не вірили таким, як Поляков. Який тільки хоче сказати про те, що хтось неправильно працює, що хтось сьогодні краде, що хтось сьогодні не за чесно зароблені копійки проводить собі будівництво».

Депутат міської ради Олександр Цебрій пропонує створити слідчу комісію та розслідувати факти, викладені в заяві.

Олександр Цебрій, депутати Уманської міськради: «Розглянути це питання в нас на комісії із етики, створити нову комісію, до якої б долучилися всі голови фракцій, розглянути це питання, запросити всі сторони, правоохоронні органи, запросити Максима Анатолійовича Полякова і розібратися, чи його очорняють, чи справді є якесь підґрунтя у словах шановної жінки».

Сам Максим Поляков передчасно покинув сесію. Перед тим заявив, що своїми діями… рятував колектив. А акції на суму 150 тисяч гривень він подарував другу.

Максим Поляков, депутат Уманської міськради: «Акції «Уманьхліб» отримав, щоб уберегти підприємство, щоб захистити людей».

Така заява працівників «Уманьхліба» дуже дивує деяких соратників Максима Полякова. Кажуть: закон повинен бути для всіх один.

Сергій Яремчук, голова уманського осередку ГО «Майдан»: «З цим питанням ми розберемося і будемо також брати участь у слідчій комісії, яка вивчатиме це питання. І будемо давати відповідь. Бо хто б не був і яку політичну силу не представляв у регіоні, він повинен нести відповідати перед законом».

 

 

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
+1 #4 гость 10.02.2014, 15:49
А як можна було шахрайським методом видурити акції у керівництва - це що вони не відали,що робили? Тоді як вони керують заводом?
Цитата
 
 
+1 #3 NASTYA 06.02.2014, 20:54
За 150 тыс. шарфик купил себе Луи Витон))))))))
Цитата
 
 
+3 #2 Олюся 03.02.2014, 16:10
Цитую Гость:
Цебрий пускай сначала наведет порядок на своем предприятии круиз-авто.....не один водитель маршрутки не дает проездных билетов.......как говорится -без коментариев....

проїздні білети - то фігня. Хто їх буде брати взагалі? інша справа, коли ці водії палять прямо за рульом. Як повіє в салон то аж тошнить
Цитата
 
 
-1 #1 Гость 03.02.2014, 15:21
Цебрий пускай сначала наведет порядок на своем предприятии круиз-авто..... не один водитель маршрутки не дает проездных билетов.......к ак говорится -без коментариев....
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати