сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

У Христинівці за відставку Януковича голосували навіть регіонали

  • Неділя, 02 лютого 2014, 20:49

xrustunivka31 січня 2014 року, у Христинівці відбулась сесія районної ради. Хвилиною мовчання депутати та громада в залі вшанували пам’ять загиблих за свободу і незалежність України, - повідомляє ресурс Про головне.

 

 

Обговорювалось багато питань, які стосуються прийняття бюджету та функціонування охорони здоров’я, освіти, інших галузей. Розглянули також питання щодо ситуації в країні, в області та на Христинівщині.

 

Громада очікувала висвітлення особистої позиції кожного депутата і ради в цілому. Тому зборами громади було запропоновано звернення депутатів районної ради до Президента, Верховної Ради та генерального прокурора України. Ніхто не залишився байдужим до подій, які відбуваються в Україні.

 

Різка зміна політичного курсу в бік Митного союзу, побиття студентів, мирних протестувальників, журналістів, викрадення та катування активістів Євромайдану та Автомайдану, прийняття антинародних законів, незаконне використання сили проти свого народу — все це з криком в душі звучало в залі засідань.

 

Жоден депутат не піддав сумніву, що все це треба зупинити і повернутись на шлях євроінтеграції, діалогу та недопущення насильства над співгромадянами. Запрошені на сесію голова РДА Тихоневич Б. І. теж заявив про підтримку і бажання бути з народом. Депутат обласної ради від партії регіонів Плужник М. А. зауважив, що пора покінчити з партійним тиском на місцевому рівні і працювати на людей а не на олігархічні клани. Тому одноголосно були прийняті звернення до Президента, Верховної Ради та генпрокурора. Сільським та селищній радам запропоновано обговорити і теж прийняти відповідні рішення.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати