сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Уманському ДПУ пройшов День відкритих дверей

  • Вівторок, 28 січня 2014, 12:28

UDPU0024 січня близько тисячі абітурієнтів з семи областей України: Черкаської, Вінницької, Кіровоградської, Київської, Одеської, Миколаївської, Житомирської відвідали День відкритих дверей в Уманському ДПУ імені Павла Тичини. Бажаними гостями на заході були старшокласники та їхні батьки.

Перед майбутніми абітурієнтами виступили декани факультетів, завідуючі кафедрами, які ознайомили майбутніх абітурієнтів із особливостями навчально-виховного процесу на факультетах, напрямками підготовки, матеріально-технічною базою університету, можливостями здобуття військової підготовки та стажування за кордоном.

UDPU01

Відбулися зустрічі з відповідальним секретарем приймальної комісії та представником центру реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання (Київського регіонального центру оцінювання якості освіти).

Випускникам розповіли про особливості вступної кампанії, реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання.

Гості УДПУ також отримали індивідуальні профорієнтаційні консультації. Екскурсії по університету, тренінги, майстер-класи «Моя майбутня професія» тільки додали майбутнім абітурієнтам впевненості, що їх вибір навчального закладу є вірним шляхом до успіху!

UDPU02

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати