04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

Черкський голова поділився досвідом, як треба ремонтувати ліфти

  • Вівторок, 14 січня 2014, 11:26

fullБуквально по днях колишній міський голова Черкас Сергій Одарич порахував час, поки в місті не працювали ліфти. Запевняє, що коли він був при владі, проблем з простоєм ліфтів не було, йдеться на сайті Про Все.

- Пам’ятаю в 2006 році, коли я приступив до виконання обов’язків міського голови, у нас були негаразди з ліфтами. У середньому щодоби стояло 15-17 ліфтів. І буквально через три місяці ми вийшли на те, що працювали всі ліфти. У день стояв один-два ліфти й то, зазвичай, то були аварійні ситуації. З 2007 року у місті більше, ніж 2-3 ліфти у нас ніколи не стояли, – хвалиться екс-мер. – У нової команди середній показник за 2013 рік – 47 непрацюючих ліфтів.

Простій деяких ліфтів екс-мер порахував подобово. Так, за його підрахунками, рекордсменом стали будинки за адресами Героїв Сталінграда, 16 та 18, де ліфти не працювали 169 днів.

- Це при тому, що Білоусов зі своєю командою отримали бюджет, який тріщав по швах від грошей, – запевняє колишній мер.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати