сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Козацький табір для дітей діє на Черкащині

  • П'ятниця, 10 серпня 2012, 12:45

Дитячий козацький табір в Черкаськіц областіУ Плескачівці Смілянського району на Черкащині триває "Козацька фортеця" - літній табір для дітей, віком від семи до чотирнадцяти років.

Таборовим життям керує старши́на в складі отамана, осавула та бунчужного, а за дітьми по куренях - якими слугують військові шатра - слідкують курінні.

Учасники табору верховодять на конях, веслують на козацьких довбанках і на байдаку, стріляють із луків та пневматичних гвинтівок, метають ножі та зірочки, спускаються канатною переправою, вчаться орієнтуватися на місцевості та вправляються в мистецтві бою Гопак. По кожному з цих занять із дітьми працюють фахові наставники, тож це не тільки розваги, а набуття навиків, щоб опанувати ремеслом самостійно. Крім того, всі таборовики слухають лекції з української історії, малюють, а по вечорах за ватрою - спільним вогнищем - співають козацьких та повстанських пісень. За бажанням - до схід сонця риболовля. Багаторічною традицією табору є одноденний похід до кількасотлітнього дуба, в ході якого дітей вчать знатися на травах.

З травня до кінця літа табори для хлопців та дівчат приймають по вісім десятиденних заїздів. У минулі роки табір відбувався також на Полтавщині.

Автор – Северин НАЛИВАЙКО

Джерело – Gazeta.ua

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
#2 Юлія Красновид 11.08.2012, 10:59
Цитую юлия цветкова:
А скажите пожалуйста где можно узнать о лагере подробнее?

Спробуйте зайти до них на сайт за ось цим посиланням: http://www.hopak.kiev.ua/ua/page/34/?gclid=CI-roI-N37ECFUe-zAod2GwAYQ
Цитата
 
 
#1 юлия цветкова 11.08.2012, 00:06
А скажите пожалуйста где можно узнать о лагере подробнее?
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати