сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманчани не задоволені маршрутками

  • Середа, 27 листопада 2013, 20:36

bycСтарі автобуси, густий чорний дим, водії, які втрачають свідомість за кермом, а ціна проїзду – більше ніж в Білій Церкві і Кам’янець-Подільському.

 

 

В соцмережах з’явилося відео зі словами вдячності ТОВ «Круїз-Авто» та депутатові Олександру Цибрію за «неперевершену якість перевозок та сміливі ціни». А інтернет-опитування показало - близько 70% уманчан не задоволені рівнем комфорту та вартістю проїзду в міських маршрутках.

 

В Умані чи не одна з найвищих цін на проїзд в маршрутках – 2,50 грн. В той час, коли в інших містах зі схожою інфраструктурою, таких як Біла Церква, Кам’янець-Подільський, вартість – 2,00 грн. На відео з відеорегістратора уманського водія, викладеного в соцмережах, видно, як дим з маршрутки при кожній «перегазовці» закриває огляд…

 

- Вартість проїзду в маршрутках є економічно обґрунтованою, і затвердженою сесією міської ради, - говорить Олександр Цибрій, депутат міської ради, власник ТОВ «Круїз-Авто». – Ми постійно працюємо над поліпшенням пасажиропотоку і сполученням в нашому місті. Зараз наша фірма бере кредит, якщо все буде добре, то до кінця року ми отримаємо нові автобуси. Скільки їх буде, поки що не можу сказати, все залежить від суми, яку нам нададуть.

 

Чим обґрунтована така висока ціна та чому в нашому місті на основних маршрутах лише один перевізник-монополіст, міський голова Юрій Бодров не захотів відповісти. І в прямому сенсі слова, втік від запитань до свого кабінету

 

 

Джерело – Вечірня Умань

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
#4 Екклесиаст 12.06.2015, 09:33
ЦЕБРІЯ ЗВІЛЬНЕНО.
2 червня Черкаський окружний адміністративни й суд визнав незаконною діяльність Олександра Цебрія та прийняв рішення про припинення його роботи як в.о. міського голови. Про це на своїй сторінці у “Facebook” повідомила правозахисник Людмила Дашицька, пише Вечірня Умань.

У березні Олександра Цебрія постановою апеляційного суду визнано винним у вчиненні адміністративно го корупційного правопорушення та застосовано стягнення в розмірі 1700 грн.. Але із посади в.о. міського голови не пішов із посади. Депутати міської ради на черговій сесії 10
квітня висловили довіру Олександру Цебрію.

Проте очільнику міста, доведеться скласти свої повноваження. 2 червня Черкаський окружний адміністративни й суд визнав незаконною діяльність Олександра Цебрія та прийняв рішення про припинення його роботи як в.о. міського голови.

Переглянути постанову суду можна тут- http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/44678951
Цитата
 
 
#3 Осавулко Ігорь 28.11.2013, 17:34
Цитую Святослав:
https://petitions.whitehouse.gov/petition/impose-personal-sanctions-president-ukraine-viktor-yanukovych-and-cabinet-ministers-ukraine-members/h58Fz30V#thank-you=p голосуй за Євросоюз і таких маршруток не буде !!!!

Попереджайте, що посилання для англомовних, блін...
Цитата
 
 
+2 #2 voiceless 28.11.2013, 11:50
Усі, хто приїздить до мене в гості з інших міст України просто "поражаються" з того, чим люди пересуваються по місту! Це просто жах! Хто не спитає, всі сміються, як в такому містечку як наше такого роду Пазіки можуть возити людей? Більше половини з них ще рорків з 5 тому потрібно було списати на брухт-вони розвалюються по дорозі. Сам проїздив років з 10 на них можу запевнити, що нічог гіршого нема. спасає "9" нас ще..... :cry:
Цитата
 
 
#1 Святослав 27.11.2013, 22:10
https://petitions.whitehouse.gov/petition/impose-personal-sanctions-president-ukraine-viktor-yanukovych-and-cabinet-ministers-ukraine-members/h58Fz30V#thank-you=p голосуй за Євросоюз і таких маршруток не буде !!!!
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати