сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Зоряний майстер-клас від найкращого танцівника України. Фото. ВІДЕО

  • Субота, 16 листопада 2013, 12:36

tanziЗоряний майстер-клас. Переможець 5-го сезону «Танцюють всі» Ільдар Тагіров дав урок танців уманчанам. Потанцювати та перейняти досвід зірки зібрались понад півсотні танцюристів, серед яких як дорослі, так і маленькі діти.

 

 

У залі Уманського національного університету садівництва – справжнє свято танцю. Сюди з майстер-класом приїхав переможець шоу «Танцюють всі» Ільдар Тагіров. Педагоги й учні, учасники різних хореографічних колективів і просто люди, для яких танець – це стиль життя, з радістю слухали настанови Ільдара та повторювали за ним складні па. Разом із іменитим танцюристом уманчани опановували стилі контемпорарі та джаз.

Ільдар Тагіров, танцюрист: «Ребята из Умани такие все весёлые, забавные, такие все «ававававава». Очень понравились, они именно дают энергетику и подпитали меня именно своим вдохновением каким-то, вот подпитали меня своей азартностью. Это меня очень подкупило!».

Ільдар Тагіров каже, що йому подобається передавати свій танцювальний досвід іншим. Від майстер-класу зірки проекту «Танцюють всі» були в захваті й уманчани.

Мар'яна Ярова, співорганізатор майстер-класу: «Дітки й дорослі дуже задоволенні, я теж задоволена, що ми запросили Ільдара до нас в Умань. Дуже надіємось, що він приїде до нас іще, будемо продовжувати цю традицію. Майстер-класи надзвичайно розвивають людей, оскільки вони бачать не лише те, що постійно є в них під ногами, а й усе, що може бути, бачать інших, порівнюють себе».

Олександра Руденко, учасниця майстер-класу:«Сьогодні на майстер-класі я здобула неабиякий досвід для себе як для майбутнього хореографа, побачила нові для себе рухи, вивчила їх».

Подібні заходи в Умані планують проводити й надалі.

Джерело – Вечірня Умань

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати