сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані жінка впала з п'ятого поверху

  • Вівторок, 12 листопада 2013, 16:34

liftЗараз мені кажуть: як добре, що ти впала. Може, хоч тепер ліфта порємонтірують, — каже 46-річна Світлана Михайловіна з міста Умань Черкащини. 9 листопада вона впала з п'ятого поверху. У 9-поверхівці на вулиці Пушкіна, 27, де мешкає, зірвався ліфт.

Минулий тиждень ліфтери приїжджали до нас по п'ять-шість разів на день, — каже. — Ходила пішки, а це йшла по воду і сіла в ліфт. Почав спускатися, потім — сильний поштовх і полетіли. Потом — удар, різко підкинуло уверх. І ліфт став. Я подзвонила мамі, щоб викликала ліфтерів. Ті нахамили: "Не будем їхати до якогось там умірающего лєбєдя". За 10  хвилин я почала задихатися.

Ліфти в будинку обслуговує підприємство "Укрбудспецмонтаж". Донька Світлани викликала рятувальників.

Я падала з ніг, — згадує Світлана Михайловіна. — Рятувальники не могли відкрити двері, силою зробили в кабіні щілину для повітря. Ліфтери приїхали, коли ми викликали міліцію. Усі почали жалуватися, а вони: "У вас же тут хасиди живуть, збивайте з них гроші й ремонтуйте". У нашому будинку мало хасидських квартир, і ті зараз пустують.

У підприємстві "Укрбудспецмонтаж" провини не визнають.

У нас щодня багато викликів, по всьому місту ліфти ламаються, — кажуть там. — На Пушкіна пізно приїхали, бо витягали беременну з іншого ліфта.

Джерело - Gazeta.ua

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
#2 Mineralka 12.11.2013, 17:19
Тай де це вона впала?? це ліфт " послизнувся " на їх же жаргоні)))впала це з балкону )
Цитата
 
 
-2 #1 Наталка 12.11.2013, 17:18
От удави! Саме головне гроші за всі послуги заплатити вчасно, А ліфт то таке діло... Цікаво було б почути коментар, якби хтось із них самих або їхніх родичів опинилися в такій ситуації? Мабуть піни було б більше ніж треба... За кордоном за таке - вже б судили.
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати