сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманчани платять за воду, яка витікає у землю

  • Субота, 09 листопада 2013, 12:00

vodaНещодавно в одній із соціальних мереж з’явилося відео про несподівані «ріки» КП «Уманьводоканалу». Пошкодження технічного колодязя рятувальна служба ремонтувала, але так справу і не довела до кінця. Вода продовжує протікати.

 

 

- Із технічного колодязя, що розташований по вулиці Осташівській поруч нашого приватного будинку декілька тижнів тому почала витікати вода. Я двічі телефонувала у КП «Уманьводоканал», ремонтна служба двічі і приїздила, - каже уманчанка пані Ольга. - У вівторок поломку усунули. Вода вже не тече потоком, але вона підтікає. Шкода води, що ось так йде у землю.

 

У водоканалі кажуть: найближчими днями проблему усунуть.

 

- Звичайно, що в першу чергу ремонтні бригади лагодять місця аварій, де проживає велика кількість абонентів та відбуваються великі витоки води. Так наприклад, нині без води вся вулиця Дерев`янка там сталася велика аварія. Тому всі сили сконцентровані саме там. Маленькі ж аварії які співпадають у часі з великими, ми лагодимо тимчасово, аби припинити втрату води, а потім вже у спокійніший час повертаємося аби провести капітальний ремонт.

 

Джерело Вечірня Умань

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати