сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Допомога Владику чи благодійний "лохотрон"?

  • Вівторок, 31 липня 2012, 16:26

Допомога Владику чи благодійний лохотрон?За чотири останні дні на аккаунт Сайту міста Умань 04744.info в соцмережі ВКонтакте уже тричі надійшло повідомлення одного й того самого змісту: "Привіт. Перекинь це людям - можливо знаєш, хто може допомогти: є син, Владик, йому 10 місяців. У нього пухлина головного мозку. Терміново потрібна операція. На жаль, не вистачає коштів."Еpuls" i "Onet" згодні допомогти. Єдиний спосіб, прошу його виконати. Вам потрібно переслати це повідомлення друзям і знайомим. " Оnet" перевіряє скільки осіб отримало цього листа. За кожні 3 надіслані листа ми отримуємо на операцію 32 цента. Якщо ви надішлете мінімум 12 таких листівок, то у вас в профілі буде стояти значок"СПАСИБІ"

Повідомлення справило враження достовірного, оскільки в Умані дійсно є хлопчик Владик, який має пухлину головного мозку і родина якого потребує фінансової підтримки. От тільки "реальному" Владику не 10 місяців, як вказано в повідомленні, а 9 років. І потребує він не просто операції, а тривалого та складного лікування. Кілька курсів хіміотерапії він уже пройшов, але цього поки що замало для повної перемоги над хворобою.

Але зацікавили ті сервіси, які так от просто - за одне лише пересилання одне одному повідомлень - дають гроші хворій дитині. Вводимо в Гугл пошуковий запит "Epuls" і знаходимо сторінку з таким текстом:

1. За пересилання тексту (якщо він не рекламний) ніхто жодних грошей не може заплатити в принципі!
2. Вконтакте не дає інструментів, які б дозволили порахувати статистику відсилання повідомлення
3. Epuls.pl – польська соцмережа; Onet.pl – польський портал і поштовий сервіс
4. Цей лист почали розсилати у Польщі в вищезгаданій соцмережі та вищезгаданому поштовому сервісі, а потім хтось його переклав на українську і запустив вже у наші соціальні мережі.

Повний текст про Epuls і Onet читайте тут.

 

Якщо історія маленького Владика вас зачепила і ви дійсно хочете допомогти йому справитися з його хворобою, у вас є два варіанти:

1) продовжувати розсилати своїм друзям і знайомим повідомлення і думати, що хтось у далекій Польщі допоможе звичайному уманському хлопчику;

2) взяти і зателефонувати Катерині Левадко, керівнику Служби милосердя при Свято-Успенському храмі (церква на Міщанці), яка опікується справою Владика в Умані (батьки разом з хлопчиком проводять багато часу в Києві на лікування). Номер Катерини Левадко: 093 968-41-44

Юлія Красновид

 

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
+1 #2 ІРА 04.08.2012, 07:14
Мені також знайомий прислав вчора такого листа .У його подруги з Вінниці також хвора дитина .От я вирішила подивитись неті про цю організацію .Буду надіятись що розсилання повідомлень щось дасть и цим дітям допоможуть.
Цитата
 
 
+1 #1 Валерия 01.08.2012, 00:20
это сообщение впервые пришло ко мне приблизительно год назад,может больше и приходит периодически.И не только в вк,но и в одноклассники и в фейсбук.К сожалению таких лохотронов сейчас полно...
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати