сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Минулої суботи в Умані "танцювали всі"

  • Середа, 16 жовтня 2013, 10:34

Tanets0Майстер-клас від фіналістів 4 і 5 сезонів телешоу “Танцюють всі” Анни Єднак і Анатолія Сачівко, зібрав у спортивному залі Уманського національного університету садівництва більше 60 учасників. Любителі хореографічного мистецтва прийшли з різних колективів міста, серед них були і учасники творчих колективів, і хореографи.

Учасники майстер-класів після 2-годинних тренувань отримали море позитивних емоцій та невичерпний заряд енергії.

Опановуючи тонкощі хіп-хопу та контемпорарі, уманчани започаткували нову традицію — вчитись сучасним танцям у зірок. Наступний майстер-клас буде буде 11 листопада. Його проведе Ільдар Тагіров — фіналіст шоу “Танцюють всі”.  

- Ми були в шоці. - розповідає Ірина, учасниця майстер-класу. — в Умані — і всеукраїнські зірки танцю. Урок справді був дуже цікавим. З нетерпінням чекатиму наступних майстер-класів.

Одна з організаторів навчання Мар'яна Ярова розповіла, що зірки були вражені, що в невеликому місті Умань стільки танцюристів.

Tanets

- Звичайно, рівень наш потрібно ще розвивати і розвивати. Головне бажання. А ми будемо сприяти цьому і систематично запрошувати до нас талановитих хореографів. - розповіла вона. - Ось 11 листопада до нас готується приїхати Ільдар Тагіров - фіналіст 5 сезону. Великий трудяжка і просто душечка в спілкуванні. Він дуже вимогливий до себе і до тих, кого навчає. Надіємось на співпрацю з УНУСом. Оскільки викладач хореографії Наталя Іванівна та керівництво університету дуже позитивно це сприймають і також бажають розвивати уманську молодь, думаю усе буде добре. .

За матеріалами сайтів Вечірня Умань та УНУС

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати