сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманський благодійного фонд ім. О.М. Коллонтай відзначив своє 25-річчя

  • Середа, 18 вересня 2013, 17:30

fond25 років тому рішенням виконкому було створено  Уманський міський благодійний Фонд соціальної допомоги   ім. О.М. Коллонтай.

Створення такого Фонду є прикладом об’єднання зусиль всіх гілок влади у прагненні працювати на благо людей, дбати про кожного громадянина.

Завдяки підтримці міського голови Юрія Бодрова, виконкому міської ради, депутатського корпусу, активній роботі членів Фонду у трудових колективах, особистим контактам з керівниками підприємств кількість спонсорів Фонду постійно зростає. В місті розвиваються та зміцнюються принципи благодійності, гуманізму, гідного ставлення до людей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

11 вересня в актовій залі Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Пролісок» відбулось урочисте засідання з нагоди 25-ої річниці створення Фонду, на яке були запрошені керівники підприємств міста, спонсори, представники громадських організацій соціального спрямування, члени координаційної ради у справах інвалідів та з питань соціального захисту населення, засоби масової інформації.

Вели засідання заступник міського голови, начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер, яка зачитала вітання від міського голови та слова вдячності за благородну справу допомоги людям.

«За час існування Фонду матеріальну та натуральну допомогу отримали більше 15 тис. громадян» - зазначила Галина Михайлівна .

fond 1Основна частина зібраних коштів направлена на лікування онкохворих, дітей, хворих на цукровий діабет, придбання ліків, протезування зубів, новорічних подарунків для дітей-інвалідів, дітей з багатодітних сімей, надання допомоги громадським організаціям інвалідів,  придбання мобільних телефонів та слухових апаратів ветеранам війни.  За участю міського фонду соціальної допомоги ім. О.М. Коллонтай виграно чимало грантів.

Традицією Фонду стали благодійні акції «Допоможи ветерану», Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя» та «Ти можеш їм допомогти»,  «Серце до серця», благодійний бал "Кохання. Весна." , кулінарні конкурси.

І сьогодні Фонд не стоїть осторонь проблем міської громади. Проводиться збір коштів, що будуть спрямовані на розвиток Центру обслуговування бездомних та звільнених осіб та для надання допомоги бездомним, звільненим та нарко- і алкоголезалежним особам.

Почесну грамотою виконкому вручили голові Фонду Надії Савицькій.

На засіданні були вручені грамоти та подяки ветеранам правління та кращим благодійникам і активістам Фонду.

Нехай шляхетні традиції доброчинності гідно продовжують представники молодого покоління благодійників та меценатів.

Джерелосайт Уманської міської ради

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати