04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

В Умані відремонтують 24 ліфти, десять – до кінця літа

  • Субота, 24 серпня 2013, 12:30

liftТермін експлуатації ліфтів – 25 років. В місті наразі 24 ліфти чекають на капітальний ремонт.

 

За словами в.о. начальника відділу житлового господарства Володимира Рязанова, головна проблема, чому затягується процес ремонту – складна процедура оформлення дозволів на капітальний ремонт.

 

- Шлях від виготовлення проектної документації і до капремонту дуже довгий, - говорить Рязанов, – спочатку експертний центр, який знаходиться в Черкасах, повинен обстежити ліфти, дати своє заключення. Після цього потрібно проплатити. А у нас проплата в казначействі зі збоями. Потім виготовляється проектна документація і знову експертиза, кошторисна, яка триває 45 днів.

 

На даний час в Умані 24 ліфти знаходяться на капітальному ремонті. Всі документальні перипетії пройдені на 10 ліфтів, які і планують полагодити в найближчий час. Решту ліфтів планують полагодити до грудня, адже кінець місяця, традиційно, має погані показники проплати.

 

Є й інша проблема з ліфтами в місті – заборгованість зарплати ліфтовикам. Тарифи на комунальні послуги РЕУ, до складу яких входить плата за ліфти, не змінювались з 2008 року. Натомість вартість енергоносіїв та рівень зарплати за цей час істотно зросли. Заборгованість за комунальні послуги призводить до боргу перед ліфтовиками, які змушені сидіти без зарплати.

 

За словами заступника міського голови Володимира Віблого, в даному випадку вихід – винести оплату за користування ліфтами із квартплати та зробити її самостійним тарифом.

 

Джерело - газета Сарафанне радіо

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати