сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Бабанці старшокласниця покінчила з собою через коханого

  • П'ятниця, 23 серпня 2013, 16:30

Копия divchina 2— Ми не раз казали, щоб не зустрічалася з Кольою, до добра то не доведе. А вона плакала, що жити без нього не може, — зітхає 49-річний Валерій Яценко із селища Бабанка Уманського району Черкащини. 17 серпня повісилася його донька 17-річна Анжела.

 

Валерій із дружиною Інною живуть на околиці Бабанки, продають на базарі городину. Окрім доньки, мають 19-річного сина Яна, студента Уманського педагогічного університету. Торік Анжела почала зустрічатися з 32-річним Миколою Морозом.

 

— І одразу змінилася, стала скритною. Мені нічого не розказувала, хоча я завжди був м'який до неї, — чухає неголене обличчя чоловік. Від сліз у нього трясуться руки. — Ми хоч і бідні, але завжди все робимо для дітей. Анжела ходила шикарно одіта, мала дуже гарні риси обличчя та фігуру. А той Коля постоянно її чимось поїв, із ним вона почала курити. Я тільки сьогодні взнав, шо він знущався з неї.

 divchina 2

Анжела завагітніла від нього, але він так її побив, що в неї случився викидиш. Оці переживання довели її. Місяць назад дочка посварилася з Кольою, почала дружити із 18-річним Богданом із нашого села, шукала в нього захисту від цього Колі. А того вечора була вся не в собі, дуже плакала. Ми намагалися її успокоїти, казали, що все пройде. Вона вибігла з хати. Ми дотемна її шукали. Зранку знайшли в посадці.

 

Анжелу Яценко поховали.

 

— Із похоронами поміг Богдан, з яким Анжела почала дружити. А Коля навіть теплого слова не сказав, — говорить Валерій Яценко.

 

1 вересня Анжела мала йти до 11-го класу.

 

— Вона була дуже доброю і спокійною дівчиною. Завжди мала гарний настрій, навчалася непогано. Мала гарні стосунки з однокласниками. Жодних проблем із психікою в Анжели не було, — каже 50-річна Надія Подорожна, виконувач обов'язків соціального педагога Бабанської сільської школі.

 

— Казали, Коля бив Анжелу на дискотеці. Тоді всі в шоці були, — розповідає подруга Анжели 18-річна білявка Яна.

 

Микола Мороз живе з батьком у сусідньому селі Аполянка.

 

— Зараз сина нема, пішов на біржу взнавати за роботу, — з хати виходить господар 71-річний Микола Германович. — Да, він зустрічався з тою дєвочкою. Жалко її. Але Коля не міг її бити чи здіватись. Він не такий, він — добрий.

 

— Ту історію з бабанською дєвочкою ми всі знаємо, — вулицею Аполянки йде чоловік, на вигляд років 20. — Їх бачили з Кольою, вони пиво пили. Але Коля не наркоман. Він кожного вечора на турнік ходив, спортом занімався.

 

Довідково. 4749 українців наклали на себе руки впродовж шести місяців 2013 року, за даними Державної служби статистики. Щодоби самогубство скоюють у середньому 26 людей.

 

Автор - Ірина КРУЧКОВСЬКА

Джерело - Gazeta.ua

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
+2 #1 І.Ходаченко 23.08.2013, 17:37
дуже шкода дівчинку!!!
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати